Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

YAKAKENT SÜRSAN’DA PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ

SÜRSAN Su Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş fabrikasında plaket töreni gerçekleşti.

YAKAKENT SÜRSAN’DA PLAKET TÖRENİ DÜZENLENDİ

HABER55 Dergisi ve www.bafrahavadis.com Haber sitesi İmtiyaz sahibi İbrahim Alaçamlı SÜRSAN sorumlularını plaket ile ödüllendirdi. Sürsan’ ın güzide bir kuruluş olduğunu hatırlatan Alaçamlı “Sürsan bölgemizin medarı iftiharıdır. Aynı zamanda güzide bir kuruluşumuzdur. Çok önemli hizmette bulunuyorlar. Yakakent’imize de önemli katkıları var. Çalışanları yüzde 80’lik oranı Yakakentlidir. Sürsan Sadece Yakakent’imizi değil, bölgemizi, ülkemizi ve dünya’ da başarıyla temsil etmektedir. Bilhassa burada hizmet veren önemli mesaisini burada sarf eden İdari İşler Sorumlusu Erkan ALTUNTAŞ, 29 Yıllık Ustabaşı Serdar TİMAR, Gıda Mühendisi ve Yönetim Temsilcisi Bülent ÇETİNER, Yönetim Temsilcisi Veteriner Hekim Mehmet Yeter beylere bölgemizi ve Yakakent’imizi başarı ile temsil etmelerinden dolayı kendilerine şükranlarımızı arz etmek için buradayız. Sürsan’ı Yakakent’in ekonomisine ve Türkiye ekonomisine yaptıkları katkılar nedeniyle kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Öte Yandan Yine bu kadro da yer alan Gıda Teknikeri Kalite Kontrol Sorumlusu İrem ÇETİNER, Kimya Teknikeri Kalite Kontrol Sorumlu Yardımcısı Yasemin CİRİT hanımefendi de plaket töreninde hazır bulundular.

Diğer yandan SÜRSAN’ ın hem Yöneticisi hem de Genel Ustabaşısı olan Serdar TİMAR ise duygularını şöyle dile getirdi; “ Sizin ve ekibinizin bu denli yanımızda olduğunuzu görmek hiç kuşkusuz teşvik etmiştir. Biz arkadaşlarımız ile birlikte Bundan sonra daha büyük hedeflere koşturmak için daha fazla enerji sarf edeceğiz. Takdim ettiğiniz ve bizim için büyük anlamı olan plaketler için ise size ve şahsınızda çalışan arkadaşlarınıza teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

HABER: Cemal İLHAN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ