Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN YILMAZ’DAN İADE-İ ZİYARET

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz yakın zamanda Samsun’a atanan Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz’a iade-i ziyarette bulundu. 

BAŞKAN YILMAZ’DAN İADE-İ ZİYARET

SAMSUN SPORDA TAMAM SIRA SAĞLIKTA
Samsun’da sağlık alanında da spor alanında da büyük dönüşümler yaşandığına dikkat çeken Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Gençlik ve Spor Bakanlığı görevi daha düne kadar Samsun milletvekilimiz Akif Çağatay Kılıç beyde idi. Bugün ise Samsun milletvekilimiz Ahmet Demircan Sağlık Bakanı olarak kabinede yer alıyor. Samsun’umuz geçtiğimiz 10 yıla yakın bir süreçte spor alanında büyük yatırımlarla buluştu. Tüm Türkiye’ye yapılan spor yatırımları eksiksiz ilimize de yapıldı. Bunun gerçekleşmesinde eski bakanlarımızın katkısı çok büyük. Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından birisini Samsun’da gerçekleştirdik. Daha ne olsun? Öte yandan Samsun’umuzun adı sağlık kenti olarak anılıyor ”dedi.

TÜRKİYE HER ALANDA RAHATLADI
Kentimizdeki devlet ve özel hastanelerin işleyişi ve kapsamları bu noktada bizi sağlık kenti yapıyor vurgusu yapan Başkan Yılmaz,”Önümüzdeki günlerde inşallah şehir hastanesi olan sayılı illerden birisi de olacağız. Bunca çalışmanın AK Parti hükümeti döneminde yapılıyor olması bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Mensubu olduğumuz AK Parti hükümetiyle birlikte tüm Türkiye her anlamda rahatladı. Ben başta partimizin kurucusu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu ülkenin kalkınması için taş üstüne taş koyan herkese teşekkürü bir borç bilirim” diyerek yeni il müdürlerine görevlerinde başarılar diledi.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ