Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN TOK ‘İLKADIM, EN BÜYÜK YATIRIMI SON 3,5 YILDA ALDI’

Müdürler toplantısında konuşan Başkan Tok, 20 yılda yapılanlara göre daha büyük hizmet ve projelere imza attıklarını söyledi.  Başkan Tok, 2017’yi açılışlarla geçen çok verimli bir yıl olarak geride bıraktıklarını İlkadım ilçesinin en büyük ve en çok yatırımı son 3,5 yılda aldığını kaydetti. 

BAŞKAN TOK ‘İLKADIM, EN BÜYÜK YATIRIMI SON 3,5 YILDA ALDI’

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 2018 yılına ait ilk Müdürler toplantısını yaptı.

Gazi Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Başkan Tok, birim müdürlerine uyarılarda bulunarak, halkla olan diyalog ve iletişim konusunda daha hassas olmalarını söyledi.

‘BİZ MİLLETİMİZİN HİZMETKARIYIZ’
Halkın nabzını tutarak, başarı ve performans ölçütü ve durum tespiti içeren çeşitli çalışmaları sıklıkla yaptıklarını söyleyen Başkan Tok, “ Halkla iç içe olan belediyecilik anlayışıyla milletimize hizmet etmek için göreve talip olduk. Biz milletimizin hizmetkarıyız. Vatandaşla her zaman iç içe olun. Bütün birimlerimizin personelinden müdürüne vatandaşımızla iletişiminize dikkat etsin. ” diye konuştu.

‘EN BÜYÜK YATIRIM SON 3,5 YILDA YAPILDI’
2017’yi açılışlarla geçen çok verimli bir yıl olarak geride bıraktıklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 1994’de kurulan alt kademe belediyelerinden  bugüne değerlendirme yapıldığında İlkadım ilçesinin en büyük ve en çok yatırımı son 3,5 yılda aldığını vurguladı.

‘İLKADIM, AK BELEDİYECİLİKLE ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR’
Yerel seçimlerde halkın karşına çıktığımızda söz verdiğimizde AK Parti Belediyecilik anlayışının ilçeye hizmet ve yatırım kazandıracağını söylediklerini hatırlatan Başkan Tok, Belediye olarak hayata geçirilen, inşası tamamlanma noktasına  gelen projelerle İlkadım’ın hizmette altın çağını yaşadığına dikkat çekti.

‘DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR’
Büyüklüğü bakımından 20 yılda yapılanlara göre daha büyük hizmet ve projelere imza attıklarını söyleyen Başkan Tok, Yeni projelerin de startını verdiklerini belirterek, “Bu başarının ardında belediyemizin her biriminde çalışan personel arkadaşlarımız ve müdürlerimizin emeği var. Biz belediye içerisinde birlik ve beraberliğimizi sağlayamasaydık bu dev projeleri başaramazdık. Ancak,  ilçemizi her yönden gelişmiş bir seviyeye çıkarma noktasında büyük gayret ve çabalarımız var. Daha yapacak çok işimiz var.” dedi.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ