Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

OMÜ PERSONELİ TAKIMINA SAHİP ÇIKIYOR

TFF 1’inci Lig takımlarından Samsunspor’un yaşadığı ekonomik sorunları çözmek için Samsun Valiliğince 5 Ocak’ta başlatılan kampanyada yardımlar çığ gibi büyürken ekibe gönül veren Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğü Özel Kalem personeli ile Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı işçileri bu çerçevede Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı ile bir araya gelerek Samsunspor’a olan bağlılık ve desteklerinin sonsuz olduğunu gösterdiler.

OMÜ PERSONELİ TAKIMINA SAHİP ÇIKIYOR

SAMSUNSPOR’A OLAN SEVGİ VE BAĞLILIKLARINI SERGİLEDİLER
Etkinlik kapsamında Samsunspor forması giyerek Takım’a olan sevgisini sergileyen Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı ile taşıdıkları kaşkol ve berelerle bu sevgiye ortak olan OMÜ personeli, köklü bir geçmişe sahip olan ve kentin en önemli markalarından biri olan Samsunspor’un hak ettiği yere geleceğine gönülden inandıklarını dile getirdiler.

YAŞANAN SIKINTILARIN BİR AN ÖNCE AŞILMASINI TEMENNİSİNDE BULUNDU
Genel Sekreter Kabadayı, Kırmızı Beyazlı takımı ve Samsun’u seven herkesin ve her kesimin Samsunspor’a destek vermesi gerektiğini, başarıya ancak bu şekilde ulaşılacağına vurgu yaparak yaşanan sıkıntıların bir an önce aşılması temennisinde bulundu. Doç. Dr. Kabadayı Samsunspor’u en yakın zamanda Süper Lig’de görmek istediklerini de sözlerine ekledi.

BULUNDU İSMİNİN YER ALDIĞI SAMSUSPOR FORMASINI HEDİYE ETTİLER.
Etkinlikte yer alan Rektörlük Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı işçileri, şirket temsilcisi ve personel sorumlusu Ferhat Balcı ile sendika temsilcisi Mustafa Çavuş öncülüğünde Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı’yı makamında ziyaret ederek kendisine üzerinde isminin yer aldığı Samsunspor formasını hediye ettiler. Genel Sekreter Kabadayı yapılan bu jest karşısında duyduğu mutluluk ve memnuniyeti ifade ederek Samsunspor’un yalnız olmadığını, OMÜ çalışanlarının da takımı sahiplenme duygusunu layıkıyla gösterdiğini söyledi.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ