Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN SARICAOĞLU’NDAN BAŞKANLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ 

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Belediyesi toplantı salonunda Kavak’ta görev yapmış önceki dönem Belediye Başkanlarına plaket takdim etti.

BAŞKAN SARICAOĞLU’NDAN BAŞKANLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ 

Kavak Belediyesi kurulduğu yıldan bu yana Belediye Başkanı olarak görev yapmış ve halen hayatta olan geçmiş dönem Belediye Başkanlarına Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Belediye Toplantı Salonunda teşekkür plaketi takdim etti. Programa 1960-1973 yılı Belediye Başkanı Bahri Rendeci, 1973-1980 yılı Belediye Başkanı Ahmet Altan, 1980-1984 yılı Belediye Başkanı İsmail Öztürk, 1984-1994 yılı Belediye Başkanı Şerif Karagöz’ün yerine yeğeni KADEF Genel Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz, 1994-1999 yılı Belediye Başkanı Abdullah Özal, 2004-2009 yılı Belediye Başkanı Bahri Kesici, 1999-2004 ve 2009-2014 yılı Belediye Başkanı Şerif Ün ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

BÜYÜKLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUM
Programda Belediye Başkanlarına ilçeye yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim eden Başkan Sarıcaoğlu, “Memleketimize hizmet etmiş hayatta olan, yaşayan büyüklerimiz ile beraber olalım, istişare yapalım onları unutmadığımızı göstermek için buradayız. Ahirete intikal etmiş bütün büyüklerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Memleketimize hizmet eden bir çivi dahi çakan emek veren Belediye Başkanlığı yapma onurunu ve şerefini taşımış olan siz büyüklerimize de hem şahsım hem de tüm Kavaklılar adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Aradan asırlarda geçse yapıla hizmetler ve çalışmalar asla unutulmaz ”dedi.

TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYGILAR SUNUYORUM
Biz de siz büyüklerimizden aldığımız o bayrağı bizden sonrakilere de en iyi şekilde teslim ederiz inşallah vurgusu yapan Başkan Sarıcaoğlu, “Rahmetli Şerif Karagöz ağabeyimize de plaket hazırlamıştık ona da vekaleten ailesi adına KADEF Genel Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz takdim ediyoruz. Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük onur duydum katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum. Çok değerli Başkanlarımız, görev yaptığınız süre içerisinde Kavak’ımıza yaptığınız değerli hizmetleriniz için şahsım ve ilçem adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum. Sizi her zaman takdir ve şükranla hatırlayacağız” ifadelerinde bulundu.

BAŞKAN SARIACOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER
Kavak’ta görev yapmış Belediye Başkanlarına plaket takdim eden Başkan Sarıacoğlu’na bu anlamlı buluşma için teşekkür eden geçmiş dönem Kavak Belediye Başkanları ilçeye hizmetlerinden dolayı Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’na teşekkür ederek böylesine onurlu mesleği layıkıyla yerine getirdiği için ve geçmişini ve bizleri unutmayarak onure ettiği için Sarıcaoğlu’na teşekkür ettiler.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ