Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Alaçam’da ‘’OKU,ANLA,YAŞA’’ PROJESİ

‘’Samsun Maarif Hareketi ‘’ çatı projesi çerçevesinde uygulanan ‘’Oku,Anla,Yaşa’’projesi kapsamında bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.

Alaçam’da ‘’OKU,ANLA,YAŞA’’ PROJESİ

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar’ı makamında ziyaret eden öğretmen ve öğrenciler daha sonra belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen kitap okuma şenliğine katıldı.

Alaçam Cumhuriyet İlkokulu Müdür Yardımcısı Serhat Murat Karagöl ile öğretmenler Nigar Albayrak, F.Seval Uyar ve Fatih Kuru’nun koordine ettiği,okulun 2E,2F, ve 3C sınıfları öğrencilerinin hazırladığı programda öğrenciler kitap okuma etkinliği ve şiir dinletisi gerçekleştirdi.

Başkan  Uyar’dan okuma alışkınlığına tam destek
Okul öğrencilerini makamında ağırlayarak onlarla sohbet eden Başkan Uyar ,bu projede yer alan öğretmen ve öğrencileri kutladı. Cumhuriyet İlkokulu tarafından gerçekleştirilen ‘Oku, Anla, Yaşa Projesi’ ile de öğrencilerimiz ile bir araya gelmiş olduk.

Hem beraber kitap okuduk hem de sohbet ederek güzel zaman geçirmiş olduk. Kitap okuma alışkanlığının küçük yaşlarda kazanıldığının bilincinde olarak bu önemli alışkanlığı öğrencilerimize aşılayan her projeye sonuna kadar destek vermeye devam edeceğiz”. dedi

Başkan Uyar öğrencilerin sorularını yönelttiği soru cevap kısmında ise sorulara içtenlikle cevap verdi. Program sonunda Başkan Uyar, her bir öğrenciye şiir kitabı hediye etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ