Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KİBAR AMCA SENİN SAMSUNSPOR’A VERDİĞİN DESTEK MİLYONLARDAN KIYMETLİDİR’

Vali Osman Kaymak, Valiliğimiz öncülüğünde oluşturulan Samsunspor’a yardım kampanyasına 5 YÜZ 55 TL yatırarak destek ola ve geçimini kağıt toplayarak sağlayan Kibar Keskin’i makamında kabul ederek, teşekkür belgesi verdi.

KİBAR AMCA SENİN SAMSUNSPOR’A VERDİĞİN DESTEK MİLYONLARDAN KIYMETLİDİR’

SİZ BENİM BAŞIMIN TACISINIZ
Ziyarette Kibar Keskin yaptığı konuşmasında, “Sayın Valim öncelikle beni davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Türkiye’nin yarısını verseniz beni bu kadar memnun edemezsiniz. Siz benim başımın tacısınız. Bu lafıma inanın. Bana verdiğiniz bu teşekkür belgesini evimin en başköşesinde asacağıma söz veriyorum” dedi.

BİZ HER ZAMAN SENİN YANINDAYIZ
Vali Osman Kaymak ise yaptığı konuşmasında, “Kibar amca valiliğimize hoş geldin. Samsunspor’a yardım kampanyasına yaptığın destek ve fedakârlıktan dolayı sana çok teşekkür ederim. Senin verdiğin destek çok yüksek bir değerdir. Milyonlardan kıymetlidir. Yapmış olduğun destek, kampanyamızın önemli bir tanıtım yüzü olmuştur. Biz her zaman senin yanındayız. Bir ihtiyacın olduğunda valiliğimizin kapıları sana her zaman açıktır” diye konuştu Vali Osman Kaymak konuşmasının ardından Kibar Keskin’e teşekkür belgesi verdi.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ