Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN,’TEKEL CADDESİNDE ALT YAPI YAPILIYOR’

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ”Başlattığımız baskı beton yol ve kaldırım çalışmaları Belediye Caddesi ve kadı çeşmesi mevkiinde tamamlandı ”dedi.

BAŞKAN ŞAHİN,’TEKEL CADDESİNDE ALT YAPI YAPILIYOR’

Çalışmaların Alaçam Caddesi, Yaşar Doğu ve Tekel Caddesinde de devam edeceğini açıklayan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ”Tekel Caddesinde ki çalışmalar için yol tamamen kaldırıldı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ tarafından alt yapı çalışmaları başlatıldı ”dedi.

‘DURMAK YOK ÇALIŞIYORUZ’
Cumhuriyet meydanı yenilenmesi, baskı beton yol ve kaldırım çalışmalarımız hemşerilerimiz tarafından memnuniyetle karşılandığını dile getiren Başkan Şahin,” Çalışmalar Tekel Caddesinde de sürecek. Tüm alt yapı, kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu deşarj hatları gibi çalışmalar Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmaktadır. Tekel caddemizde yapacağımız baskı beton yol ve kaldırım çalışmaları için öncelikle alt yapı düzenlemeleri yapılıyor. Burada ki çalışmamız bu nedenle daha uzun sürmektedir. İnşallah en kısa zamanda tamamlanacaktır. Tekel caddemizde 3 adet cep yapılacaktır. Bunlardan 2 tanesi dolmuşlarımız, 1 tanesi ise esnaflarımız için yük indirme bindirme içindir. Ceplerin 1 tanesi 15 metre, 2 tanesi 10 metre uzunluğunda olacaktır. Burada ki çalışmamız 300 metre uzunluğundadır. İnşallah tüm bölgede çalışmalar tamamlanacaktır” diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ