Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MUSİAD TİFLİS BAŞKANINDAN BAFRA VETERANLARA BAKLAVA DOPİNGİ

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Orta Karadeniz Gurubunda yer alan Bafra Veteranlar Spor  İdman hazırlıklarında hız kesmiyor. 

MUSİAD TİFLİS BAŞKANINDAN BAFRA VETERANLARA BAKLAVA DOPİNGİ

BAFRA`DA SPOR ADINA ÖNEMLİ BİR ROL ÜSLENMİŞ
Bafralı iş adamı MUSİAD Tiflis Başkanı M. Özgür Yücel Bafra Veteranlar spor `un hafta sonu idmanına katılarak destekte bulundu. MUSİAD Başkanı Yücel, “ Her ne kadar gurbette olsak bile memleketimiz Bafra`mızı takip ediyorum.40 yaş üstü spor Bafra Veteranlar Bafra`da spor adına önemli bir rol üslenmiş, Bafra`mızı 60 il ve ilçede temsil ediyor. Ayrıca yıllar önce beraber futbol oynadığımız arkadaşlarımızı tekrar yeşil sahalarda görmek beni her futbol sever gibi heyecanlandırdı. Bu organizasyonda emeği gecen herkese teşekkür ederim” şekilde konuştu ve Veteranlar takımı ile beraber idmana çıktı.

BAŞKAN YÜCEL İDMANDAN SONRA BAKLAVA İKRAM ETTİ
Türkiye’de 8 grupta 60 takımın katıldığı ligde ilk devreyi 10 puan ile kapatan Bafra Veteranlar, devre arasında idmanlarda hız kesmeden devam ediyor. İki günde bir idman yapan Bafra Veteranlar Koşu ve pas çalışmasının ardından   hücum ve savunma güce dayanıklı çalışıyorlar. İdman  sonunu soğuma koşusu ile son erdi.Yaklaşık 2 saat süren idman sonrası MUSİAD Tiflis Başkanı M. Özgür Yücel  baklava ikramı ile keyifleri yerine getirdi.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ