Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ŞAHİN YİNE BAFRAYI TANITTI

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,” Dışarıdan ilçenize gelen Bakanlarımızın yanı sıra siyasiler, akademisyenler, yerli ve yabancı misafirler olmak üzere her kesimden insana Bafra pidesi ile nokulu, kaymaklı lokumu ikram ediyoruz ve tanıcı yayınlar veriyoruz ”dedi.

BAŞKAN ŞAHİN YİNE BAFRAYI TANITTI

Samsunu gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın havaalanında başlamayan karşılamaların sonucunda ve tüm programlarında yanında bulunduklarını belirten Başkan Şahin,”Her zaman Samsun’dan bir bakanımızın olmasının tüm Samsunumuz için büyük bir şans ve kazanım olduğunu bunu yaşayarak görüyoruz ”dedi.

‘BAKANLARIMIZI BU KADROLARIMIZ İLE AĞIRLADIK’
Partimizin Genel merkezinde Samsunlu yöneticilerimizin olması yönünde şanslı durumda olduklarını vurgulayan Başkan Şahin,” Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan hanımefendi Genel Başkan yardımcımızdır. Ülkemiz Partimiz ve Samsunumuz için nasıl gayret ettiğini biliyoruz. Büyük Şehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’ın ne kadar önemli olduğuna ve çalıştığına her zaman şahit oluyoruz. Milletvekillerimizin, Valimizin, Üniversitemizin, akademisyenlerimizin Kaymakamımızın, kaymakamlarımızın, belediye başkanlarımızın, teşkilatlarımızın, meclis üyelerimizin, bürokratlarımızın, basınımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın muhtarlarımızın kıymetini biliyoruz. Tüm bunları bir kez daha Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Dr.Ahmet Eşref Fakıbaba’nın Samsun ve Bafra ziyaretlerinde bir kez daha gördük. Bakanlarımızı bu kadrolarımız ile ağırladık. Çok verimli çalışmalar geçti. Tüm Samsunlara ve Bafralı hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Bakanımıza ve tüm misafirlerimize Bafra nokulu ve lokumu takdim ettik. Bafra’mızı tanıtan yayınlar ve plaketler verdik. Çok büyük bir memnuniyet oluştu. Bafra’mız adına mutluluk duydum ”diye konuştu.

Programlara Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, OMÜ idari kadrosu ve akademisyenler, ilçe belediye başkanları, kaymakamlar, AK Parti Samsun İl başkanı Muharrem Göksel, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven Bakanlık bürokratları, sivil toplum kurulu temsilcileri, muhtarlar, oda ve dernek başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ