Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA BELEDİYESİNDEN İKİYÜZ BAYANA SAĞLIKLI YAŞAM ETKİNLİĞİ

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,” Açtığımız 10 yeni proje ve hizmet kapsamanda başlatılan Bayanlar için sağlıklı yaşam etkinliğine ikiyiz bayan haftanın 3 günü katılıyor. Etkinlik uzman eğitici gözetiminde yapılıyor ”dedi.

BAFRA BELEDİYESİNDEN İKİYÜZ BAYANA SAĞLIKLI YAŞAM ETKİNLİĞİ

Bayanlara yönelik önemli bir hizmeti hayata geçirdiklerini vurgulaya Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,” Sağlıklı yaşam etkinliğimiz haftanın pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri sabah, öğlen ve akşam saatlerinde gerçekleştiriliyor. Eğitimleri uzman eğiticimiz veriyor. Bafra Belediyesi olarak açıkladığımız 10 önemli proje ve hizmetimiz bir bir hayata geçiyor. Hepsi insanlarımızın hizmetine en kısa sürede sunulacak. Bu 10 proje ve hizmetimizden biride Bayanlar için sağlıklı yaşam etkinliğidir.2017 yılı aralık ayında başlattık ”dedi.

‘BELEDİYEDEN FAZLASI OLMAYI HEDEFLİYORUZ’
Bayanla kardeşlerimiz çok yoğun ilgi gösterdiği etkinliğin sürekte olduğu ifade eden Başkan Şahin,”Müracaat almaya devam ediyoruz. Şu anda ikiyüz kardeşimiz etkinliğe katılıyor. Yeni programlarla eğitimlerimiz devam edecek. Etkinliğimiz Bafra eski kapalı spor salonumuzda bayan uzman eğitimcimiz tarafından veriliyor. Etkinlik süresince orada bayanların dışında kimse olmuyor. Etkinliğimiz belediyemizin ücretsiz bir sağlıklı yaşam etkinliğidir.10 yeni proje ve hizmetimizle bir belediyeden fazlası olmayı hedefliyoruz. Bunun gayreti içerisindeyiz. Bayanlarımıza yönelik önemli bir hizmetimizi daha 2018 yılında hizmete açacağız. Çalışmalarına başladık “diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ