Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

METİN TOSUNER “BÖLGENİN KALİTELİ UNUNU ÜRETİYORUZ”

Un sektörüne yıllar önce ileri teknoloji ile başlayan Bafra Bereket Un Fabrikası bölgenin önde gelen Un Fabrikalarından biri konumuna geldi.

METİN TOSUNER “BÖLGENİN KALİTELİ UNUNU ÜRETİYORUZ”

Bafra Bereket Un Fabrikası buğday işleme kapasitesi ile Karadeniz Bölgesinin en kaliteli unlarını üretiyor.

Un Sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Bafra Bereket Un Fabrikası Bafra ununu hem bölgemize hem de Türkiye’nin günlük olarak her iline ve ilçelerine gönderiyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bafra Bereket Un Fabrikası Sahiplerinden Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner’in oğlu Metin Tosuner “Bafra Bereket Un Fabrikası ile hayata geçireceğimiz proje kapsamında 2018 yılı içerisinde kapasitemizi daha da artırmayı planlıyoruz. Bafra Bereket Un Fabrikası olarak tam kapasite ve yüksek verimde çalışan ender firmalardan biri konumundayız. Bereket Un Fabrikası olarak ileri teknoloji cihazlara ve laboratuvarımızın yanında profesyonel ekibimiz ile un sektörünün uzman firmalarından biri olmanın onurunu yaşıyoruz. Amacımız Halkımıza yüksek kaliteli un sunulmasıdır. Böyle kaliteli unu bölge halkımıza ve insanımıza sunabilmenin haklı olarak gururunu yaşıyoruz. Ürün kalitemiz ve hizmetlerimizin tercih edilmesinden ayrıca memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

METİN TOSUNER TRUMP’UN KUDÜS KARARINA SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Metin Tosuner ABD Başkanı Trump’un Kudüs kararına sert tepki gösterdi.

Metin Tosuner, Trump’un skandal Kudüs kararı, barışın olmaması için atılan bir adım olduğunu ve bu sorumsuzca alınan kararı hem kınayarak reddettiğini söyledi.

Metin Tosuner, “İsrail ve Trump, Uluslararası Hukuku ve Birleşmiş Milletler kararlarını hiçe sayarak, açıkça ihlal etmiştir. Trump’ın kendi koltuğunu korumak adına, gözü dönmüş İsrail lobilerinin desteğini almak için, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıması, ne ABD’ye, ne kendisine, ne de bölgeye kan ve gözyaşından başka bir şey kazandırmaz. Kudüs barış şehridir. Ancak bu karar İsrail ve Amerika yöneticilerinin yekvücut birliğinin ve barışı asla istemediklerinin açıkça ilanıdır.” dedi.

TOSUNER “KUDÜS PEYGAMBERLERE EV SAHİPLİĞİ YAPTI”

Metin Tosuner Konuşmasını şöyle sürdürdü; “Kudüs Peygamberlerin tevhid mücadelesine ev sahipliği yapmış, 3 semavi dinin merkezi ve kıblesi olmuş, kutsal bir şehirdir. Gerek BM kararlarına, gerek 3 dinin kurallarına, gerekse evrensel insan haklarına göre, İsrail’in Kudüs’te ve Filistin’de uyguladıkları suçtur, günahtır, ihlaldir. İsrail bugüne kadar, ABD’den destek alarak Müslümanlara zulmetmiş, soykırıma varan katliamlar yapmıştır. Bugünde ABD’nin bir oldu, bitti ile Kudüs’ü, İsrail’e teslim etme çabaları gerçekleşmesi imkansız bir hayaldir. Çünkü Kudüs insanlığın vicdanı ve kırmızı çizgisidir. Yeryüzündeki tüm insanları Kudüs ruhunda buluşmaya davet ediyoruz. Ortadoğu’daki bu kanlı tezgaha, birilerinin “dur” demesi gerekir. BM kararlarını hemen uygulamalıdır. İslam İşbirliği Örgütünün tüm üyeleri Türkiye’yle birlikte hareket ederek, bu karara en sert biçimde tavır almalıdır” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ