Sönmezler Fırın
Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA BELEDİYESİNİN ASFALT SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR

BAFRA BELEDİYESİNİN ASFALT SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,” Bafra Belediyesi’nin ilçe merkezi ve yeni mahalle olan köylerde asfalt, kaldırım ve beton yol seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. Bafra Belediyesi ekipleri İshaklı ve Gazipaşa Mahallesinden sonra Altınkaya Mahallesinde de asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ayrıca Emirefendi mahallesinde ise kaldırım çalışmaları yapılıyor ”dedi

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin “Bu yaz için 100 bin ton asfalt ve kaldırım hedefimiz ile beton yol çalışmamız olacağını ifade etmiştik. Tam bir seferberlik halinde ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Mahallelerimizde değerli muhtarlarımız ile istişareler yaptık. Görüşlerini de alarak çalışma yapılacak yerleri tespit ettik. İlçemizin en önemli caddesi olan Gençlik Caddemizde asfalt çalışmalarını başlatmıştık. Daha sonra İshaklı ve Gazipaşa mahallemizde eksik kalmış yerlerimiz vardı, oraları tamamladık. Alparslan mahallemizde kaldırım ve beton yol yaptık. Uzun bir zamandır Altınkaya mahallemizde ki pek çok cadde ve sokağımızda çalışmalarımız devam ediyor ”dedi.

5 YILDA 400 BİN TON ASFALTI TAMAMLAMIŞ OLUYORUZ
Altınkaya mahallemizden sonra ise Fevzi Çakmak, Kavakpınar, Alparslan mahallerimiz dahil hemen hemen her mahallemizde çalışma yapacağız vurgusu yapan Başkan Şahin,” Büyükşehir Belediyemiz de hem ilçe merkezimizde hem de grup yollarımızda asfalt ve beton yol çalışmaları yapıyor. Bu yaz döneminde ilçemizde ki yol problemini en aza indireceğiz. Ayrıca Tabakhane Mahallemizden sonra Emirefendi mahallemizde de kaldırım çalışmaları yapıyoruz. Asfalt, kaldırım ve beton yol çalışmalarımız bütün hızıyla devam edecek. 5 yılda 400 bin ton asfaltı tamamlamış oluyoruz. 5 yılda 25 yılda yapılan asfalt, kaldırım ve beton yoldan daha fazlasını yaptık. Hem ilçemiz doğal gaza kavuştu hem yollarımızı tamamlıyoruz hem de asfalt ve kaldırım tesislerini kurduk. 50’den fazla iş makinesi ve araç aldık“diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ