Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN TOK,İLKADIM’DA YENİ MAHALLELER HİZMETLE KUŞATILIYOR

Köyden mahalleye dönüşen yeni yerleşim birimlerine yapılan asfalt yol, kaldırım ve sathı kaplama çalışmaları için ‘hızlı çalışın’ talimatı verin diyen Başkan Tok, “ Bu yaz yeni mahalleler hizmete doyacak ” dedi.

BAŞKAN TOK,İLKADIM’DA YENİ MAHALLELER HİZMETLE KUŞATILIYOR

Köyden mahalleye dönüşen yeni yerleşim birimlerine yapılan asfalt yol, kaldırım ve sathı kaplama çalışmaları için ‘hızlı çalışın’ talimatı verin diyen Başkan Tok, “ Bu yaz yeni mahalleler hizmete doyacak ” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Uzgur Mahallesi’nde yapılan sathi kaplama ve asfalt çalışmalarını inceledi. İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Uzgur Mahallesi’nde gerçekleştirilen 2,5 kilometre sathi kaplama ve 350 ton sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Erdoğan Tok, mahalle gezisi sırasında vatandaşlar da sohbet ederek talep ve önerilerini dinledi. Hava şartlarının uygun olduğu yaz ayında ilçe genelinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirten Başkan Erdoğan Tok, asfalt yol, beton kaldırım, park ve bahçe çalışmaları ile İlkadım’ın çehresini daha da güzelleştirdiklerini söyledi.

BAŞKAN TOK’TAN EKİBİNE YENİ MAHALLER İÇİN TALİMAT !
Belediye olarak 2016 yılı asfalt yol yapımı ile ilgili ciddi anlamda çalışma belirten Başkan Tok,  ” Köy statüsünden mahalle kimliğine kavuşan yeni mahallerimizde önemli hizmetler yapmaktayız. Çalışma arkadaşlarımıza yeni mahallerimizin noksanlıklarının giderilmesi konusunda gerekli talimatları verdik. Bu talimat doğrultusunda arkadaşlarımız Uzgur bölgesinde çalışmalar yapıyor. Umuyor ve inanıyorum ki Eylül ayı sonu itibariyle köy statüsünden mahalle hüviyeti kazanan yeni mahallerimizin eksikliklerini tamamlamış olacağız. 2016 yılı yaz sonu itibariyle yeni  mahallelerimizde  hedeflenen asfalt, bordür ve kilit taş ile ilgili çalışmalarımızın yüzde 90’ını  bitirmiş oluruz. ” dedi.

İSTİŞARELİ HİZMET MEMNUNİYET VE BAŞARI GETİRİR
Hizmetlerde adil ve adaletli olmaya özen gösterdiklerini belirten Başkan Tok, “Çalışırken adil ve adaletli olmak lazım. Bizim belediyecilik anlayışımızın gayesi budur. Hizmetlerimizi istişare kültürü ile yerine getiriyoruz. Hem vatandaş nezdinde, hem de muhtarlarımız nezdinde o katılımcı ruhunu sağlıyoruz. Planlamalarımızı da ortak çalışmalar neticesinde belirliyoruz. Muhtarımız da bunlardan bir tanesidir. İnsanlara güven vereceksiniz. Güven vermek ise adil ve adaletli olmakla gerçekleşir. Yaptığınız hizmeti eşit şekilde sunmakla olur” diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ