Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KARŞIMIZDA SİNSİ BİR TERÖR ÖRGÜTÜ VAR.

Sevgili okurlarım 15 Temmuzdan itibaren hassas bir dönemden geçiyoruz. Vatandaş panik içerisinde. FETÖ ile hiç bir ilişkisi olmamasına rağmen “ACABA BENİM KAPIM ÇALINABİLİR Mİ?” diyor.

KARŞIMIZDA SİNSİ BİR TERÖR ÖRGÜTÜ VAR.

Sevgili okurlarım 15 Temmuzdan itibaren hassas bir dönemden geçiyoruz. Vatandaş panik içerisinde. FETÖ ile hiç bir ilişkisi olmamasına rağmen “ACABA BENİM KAPIM ÇALINABİLİR Mİ?” diyor.

Gördünüz mü bu FETÖ kendisi Pensilvanya da ama ruhu halen Türkiye’de.

İster istemez vatandaş tedirginlik yaşıyor. Bence hiç yaşamamalı. Neden, çünkü “çiğ süt emmedik ki karnımız ağrısın” kim gocunuyorsa kimin karnında ağrı varsa o tedirginlik yaşasın.

FETÖ’yle MÜCADELEDE MİLAT, 15 TEMMUZ’ dur.

Aslında bunlar bırakın 15 Temmuzu ülkemizde ülkemizi bölmek için 40 yıldır yapılanıyormuş da biz uyumuşuz. Hadi biz halk olarak uyuduk. Peki bizim büyüklerimiz, temsilcilerimiz, idarecilerimiz onlarda mı uyudu?

Kısacası bu FETÖ denilen illet şöyle geriye döndüğümüzde Erbakan’ın dışında tüm devlet büyüklerimizle yakın markajdaydı. Sadece Erbakan Hocamız bu FETÖCÜLERE yüz vermemişti. ALLAH (CC) gani gani rahmet eylesin.

Aslında başlangıçta bu FETÖ’cüler böyle bir büyük hacme ve güce sahip değildi. Yıllar içinde, artan bir hızla büyümesi ve yapılanması nedendir bilinmez. Ama ne hikmettir görmezden gelindi.

Onlar yıllardır devletimizin kılcal damarlarına kadar nüfuz etmiş. En ücra birimlere kadar girmişler. Daha da ileri gideyim. İnsanın içinde damar yapısında ki büyük atar damarlardan en küçük kılcal damarlara kadar nüfuz etmişler. Ne hikmettir Devlet yöneticilerimiz bu gelişmleri dikkate almamışlar. Önemsiz nitelendirmişler. O dönemler FETOCUYSAN devlet kademesin de yükselme de ve görev alma konusun da imkansız yokmuş.

Bundan böyle Devletimiz ve Hükümetimiz Devletimizin tüm kademelerin de görev alıcak insanlarımızı adil ve eşit süzgeçlerden geçirmesi gerekecek. Doğru olanda bu değil mi?

Sevgili okurlarım FETÖ’yle mücadelede milat, 15 Temmuz’dur.

Milyonlarca insan o gece alçak idealleri uğruna kendi halkını katletmekten geri durmayan bir terör örgütüyle yüzleşmiştir.

Açık söyleyelim, 15 Temmuz gecesine rağmen FETÖ’ye bırak desteği, teması, sempatesi, halen bunun bir terör örgütü olduğu yönünde tereddütü bile bulunan varsa en az onlar kadar haindir.

Ama 15 Temmuz gecesi tankların karşısında dikilen ve milli  dayanışma ruhu o günden bu yana her geçen gün daha da yükselen bir halkı “gezici, paralelci, vesaire…” diye bölmenin adı da vatanseverlik değildir.

Siyasetten iş dünyasına, spordan medyaya kadar geçmişte FETÖ’ nün bu hain yüzünü gören gördü, göremeyen göremedi…

Belki de görmek istemiyoruz.

15 Temmuz itibarıyla bu gözü dönmüş teröristlere karşı başlatılan milli mücadelede samimiyetle yer alan herkes var olsun. Onlar bizim bu ülkenin baş tacıdır.

Sevgili okurlarım, Karşımızda unutmayın ve bir kez daha düşünün sinsi bir terör örgütü var. İnanın bunlar bu alanda “ TAM BİR PROFESYONEL” sinsi bir örgüt onun için diyorum ki “AMAN DİKKAT.” Ve unutmayın ki, biz çoğaldıkça kazanacağız, biz Devlet Millet Tek Yumruk Olursak Kazanacağız, “BÖLÜNDÜKÇE DEĞİL”.

 

Yazan: İBRAHİM ALAÇAMLI

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ