Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ACILI BABA EVDEN KAÇAN KIZI FATMAYI ARIYOR

Bafra İlçesi Karaaslan Mahallesinde İkamet eden 5 çocuk babası Eyüp YURSEL 33 gündür kendisinden haber alınamayan 16 yaşındaki kızı Fatma YURSEL’ i arıyor.

ACILI BABA EVDEN KAÇAN KIZI FATMAYI ARIYOR

Bafra İlçesi Karaaslan Mahallesinde İkamet eden 5 çocuk babası Eyüp YURSEL 33 gündür kendisinden haber alınamayan 16 yaşındaki kızı Fatma YURSEL’ i arıyor.

 

HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUM.

Asıl mesleği çiftçilik olan baba Eyüp YURSEL birkaç günden beri de Bafra Gazeteciler Derneğine gelip ben denizi aramış. Baba Eyüp YURSEL ile bu gün Bafra Gazeteciler Derneğin de bir araya geldik. Baba Eyüp bir dokun bin işit. Sürekli ağlıyor. Kızının hayatından endişe ediyor. Ve şöyle konuşuyor “ Kızım evden ayrılalı bu gün tam 33 gün oldu. Halen haber yok. Kızım kaybolduğunda Bafra İlçe Jandarma Komutanlığına gidip kızımın kaybolduğunu söyledim. Kızım daha 16 yaşında ailece perişan olduk. Yuvamız dağıldı eşim ben ve diğer 4 çocuğumla bize uyku haram oldu. Hep kızımızı düşünüyoruz acaba kızımı kaçırdılar mı? Acaba kaçırıp değişik emellerine mi alet ettiler. Söylenip duruyoruz. Görenlerin lütfen cep telefonuma bilgi vermelerini rica ediyorum. Telefonum 0535 671 76 41 numaradır. ALLAH rızası için görenler beni arasın” dedi.

KIZIMDAN 3 KERE MESAJ GELDİ.

Dertli baba Eyüp YURSEL kızından 10 gün önce üst üste 3 mesaj geldiğini de hatırlatarak şöyle devam etti. “ Kızım Fatma birkaç kez son 10 günde beni telefonla aradı ben alo kızım neden konuşmuyorsun, neden ses vermiyorsun dememe rağmen kızımın sesini bir türlü duyamadım. Daha sonra kızım Fatma dan üst üste 3 mesaj aldım. Mesajın ilkinde şöyle yazıyor. “ Baba telefonum arızalı konuşuyorum ama sen beni duyamıyorsun ses gitmiyor ben seni arıyacam ALLAH’ a emanet ol Baba” demiş. Daha sonra bir mesaj daha geldi bu kez mesaj da şunları okudum. “ Sesim gelmiyor mu baba. Ve kapatıyor.” Kızım beni arıyor ama ben sesini duymuyorum bir mesaj daha geldi şöyle diyor kızım Fatma “ Babacığım ben Antalya’ dayım hataya düşüp buraya geldim. Beni merak etmeyin. İyiyim. Sizi arayacak yüzüm olmadığı için arayamadım. Özür diliyorum. Ben size ulaşacağım. Telefonum arızalı ses gitmiyor. Yarın tamir ettirip seni tekrar arayacağım. Babacığım hakkınızı bana helal edin.”

KIZIMI KANDIRDILAR SEVDİĞİ VARSA DA VERECEĞİM

Dertli baba Eyüp YURSEL sözlerini şöyle noktaladı. “ Evladımı kandırdılar. Sevdiği olup olmadığını bilmiyorum. Şayet bir sevdiği varsa onunla kaçmışsa söz veriyorum kızımı sevdiğine vereceğim. Yeter ki telefon açıp ben şuradayım desin. 33 gündür benim çektiğimi bir ALLAH bilir birde ailem. Sadece nerede olduğunu bileyim. Kaçıran oğlanın niyeti ciddi ise yakınları gelip benim ile göreşebilirler. Bu işi hayırlısıyla tatlıya bağlayalım. ALLAH (CC) emri ile Peygamberin Kabli ile kızımı benden istesinler. Yeter ki bu kabus son bulsun bu ısdırap bu acı bitsin diye.” konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ