Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AŞKAN YILMAZ,’HALKIMIZ ELİ KANLI HAİNLERE MEYDANLARI DAR ETTİ’

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “İlimiz’de FETÖ darbe girişimine karşı demokrasi nöbeti devam ediyor”dedi.

AŞKAN YILMAZ,’HALKIMIZ ELİ KANLI HAİNLERE MEYDANLARI DAR ETTİ’
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “İlimiz’de  FETÖ darbe girişimine karşı demokrasi nöbeti devam ediyor”dedi.
İlk günden beri Samsun halkı ile birlikte nöbet yerini terk etmeyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkan’ı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun 15 Temmuz’dan beri yeniden tarih yazdı. Halkımız eli kanlı hainlere meydanları dar etti” dedi.
BURADA HER GECE GÖRDÜĞÜMÜZ TABLO BİZİ GURURLANDIRIYOR
Yurdun dört bir yanında olduğu gibi Samsun’da da demokrasi nöbeti aralıksız sürüyor. 15 Temmuz akşamından beri meydanlara akın eden vatandaşlar dün akşam da meydanlardaydı.  Ay yıldızlı bayrakların dalgalandırıldığı meydanda ilk günden beri vatandaşlarla birlikte yer alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkan’ı Yusuf Ziya Yılmaz, “Asker kılıklı hainlerin karşısına yüreğinde İman gücü olan 78 milyon askerimiz dikildi. Milletimiz o eli kanlı hainlere adeta meydanları dar etti. İlk adımların şehri olan Samsun’umuz da 15 Temmuz’dan beri meydanları boş bırakmayarak adını yine tarihe yazdırdı. Burada her gece gördüğümüz tablo bizi gururlandırıyor. Allah’a binlerce kez şükürler olsun. İman gücümüz ve vatan sevgimiz bir kez daha hainlerin kökünü kazıdı” diye konuştu.Vatandaşların büyük sevgi ve ilgi gösterdiği Başkan Yılmaz, vatandaşların fotoğraf isteğini de kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi.
Köksal  ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ