Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TOZMAZ “HİÇ BİR GÜÇ MİLLİ İRADENİN KARŞISINDA DURAMAZ”

Türk Milletinin darbe akşamı tanklara, uçaklara, helikopterlere “Dur” dediğini ve tarih yazdığını anımsatan Çarşambalı İş Adamı Erdoğan TOZMAZ “HİÇ BİR GÜÇ MİLLİ İRADENİN KARŞISINDA DURAMAZ” dedi.

TOZMAZ “HİÇ BİR GÜÇ MİLLİ İRADENİN KARŞISINDA DURAMAZ”

TOZMAZ “HİÇ BİR GÜÇ MİLLİ İRADENİN KARŞISINDA DURAMAZ” 

Türk Milletinin darbe akşamı tanklara, uçaklara, helikopterlere “Dur” dediğini ve tarih yazdığını anımsatan Çarşambalı İş Adamı Erdoğan TOZMAZ “HİÇ BİR GÜÇ MİLLİ İRADENİN KARŞISINDA DURAMAZ” dedi.

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN TÜRKİYE

Çarşambanın sevilen mütaahitlerinden iş adamı Erdoğan TOZMAZ konuşmasını şöyle sürdürdü “Allah hepinizden razı olsun. Türkiye, 15 Temmuz’da çok büyük bir badire atlattı. O hainler, o haşhaşiler, o zombiler, o ruhunu şeytana satmış hainler sadece bir cunta kalkışmasında bulunmadı. Bu, aynı zamanda bir işgal provasıydı. Bu yüzden sizler bugün sadece demokrasiye sahip çıkmıyorsunuz, bir vatan savunması yapıyorsunuz. Bütün milletimize, aziz milletimize teşekkür ediyoruz. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Gazilerimize, yaralılarımıza Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Türkiye demokrasisi gerçekten büyük bir badire atlattı. Bu satılmışlar tanklarıyla, toplarıyla, uçaklarıyla geldiler ama milleti geçemediler. Bütün kurumlara sızdılar. Her tarafı ele geçirdiklerini düşündüler ama milleti ele geçiremediler. Bu millet bir tarih yazdı. Bunu ileride herkes daha iyi anlayacak. Bu, kirli bir oyundu. Nasıl bir işgal provasıydı, nasıl bir cunta girişimiydi, arkasında kimler vardı, işbirlikçileri kimlerdi daha iyi anlayacak. Bakınız, Sayın Cumhurbaşkanımızın kaç yıldır dilinde tüy bitti. ‘Bunlar haindir,Türkiye düşmanıdır, Paralel, hainler’ dedi ama bazıları inanmak istemedi. Biz takıntı yapıyoruz sandılar. Her konuşmamızda bunlara vurgu yapınca birileri rahatsız oluyordu. ‘Siz de çok abarttınız, takıntı yaptınız’ diyorlardı. İşte görüldü. Bunların ne kadar hain,Türkiye düşmanı olduğu görüldü. Bu habis yapıyla, bu çeteyle mücadele etmemiz gerekiyor.” diye konuştu.

BU UR DEVLETİN HER TARAFINA YAYILMIŞ

İş adamı TOZMAZ, Türkiye düşmanlarına karşı hep birlikte taşın altına ellerini koymaları gerektiğini de anlattı. “Bir habis ur gibi bunlar devletin her tarafına yayılmış.” Diyen TOZMAZ, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bu yapıyla mücadele, Tayyip Erdoğan’ın kişisel mücadelesi değil, bu Türkiye için beka meselesiydi. Bir vatan, bayrak, istikbal ve istiklal meselesi. İşte bu yüzden değerli kardeşlerim, hep birlikte mücadele etmemiz gerekiyor. Bu hainlere karşı, Türkiye düşmanlarına karşı hep birlikte taşın altına elimizi koymamız gerekiyor. O uçaklar bomba attığında, helikopterler kurşun yağdırdığında, o şehitlerin alnında AK Parti’li mi yazıyordu? CHP’li, MHP’li mi yazıyordu? Bunlar insanlarımıza kastettiler. TBMM’ye kastettiler. Bu yüzden hep birlikte, bütün vatan evlatları, hep birlikte topyekun beraberlik içerisinde bu habis yapıyla, bu çeteyle mücadele etmemiz gerekiyor. Bu, ilk oyun değil, ilk saldırıları, ilk darbe girişimleri değil. Bazıları anlamadı.Gezi olaylarının da arkasında bunlar vardı.Kobani kalkışması, 17 Aralık darbe süreci, MİT tırları operasyonuyla bunlar durmadılar, durmayacaklar.

Buna karşı hep birlikte mücadele etmemiz gerekiyor. Artık millet uyandı. Gezi’den sonra ne dedi aziz milletimiz? ‘Menderes’i astınız, Özal’ı zehirlediniz, Erdoğan’ı yedirmeyiz’ dedi bu millet ne Erdoğanı ne de Türk milletini yedirmeyecek inşallah.” dedi.

MİLLETİMİZ DEMOKRASİ NÖBETİNİ SÜRDÜRÜYOR

TOZMAZ, Türk milletinin demokrasiye, vatanına, milletin adamlarına sahip çıktığını ve çıkacağını belirterek, söz konusu örgütün ülkede zulmetmediği kimse kalmadığını vurguladı.

. Hepimiz geleceğimize sahip çıkacağız, vatanımıza, bayrağımıza, mukaddesatımıza sahip çıkacağız, diyerek sözlerini şöyle tamamladı. “ Türkiye genelinde olduğu gibi Samsun’ da, Çarşamba’ da, Bafra’da ve Tüm İlçelerimizde Türk Bayrakları ile Meydanlara akın eden Binlerce Samsunlu demokrasi nöbetine devam ediyor. Akşama kadar çalışan gece nöbet tutan binler ellerinde Bayraklar ile “ DARBEYE HAYIR” diyor. Dahası Yüce Halkımız Cumhurbaşkanımız Recep TAYYİP ERDOĞAN posterleri ile Meydanlar da sabahlara kadar demokrasi nöbetini bıkmadan usanmadan sürdürüyor. Yüce halkımız Meydanlar dan sabaha kadar ayrılmıyor. Meydanlar adeta Kırmızı Beyaza bürünürken, sabaha kadar darbe karşıtı sloganlar atarak tek yürek olma mesajı veriyor.” dedi.

 

Haber: İBRAHİM ALAÇAMLI

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ