Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA NÖBETTE DİK DURUYOR

Bafra Nöbette.

BAFRA NÖBETTE DİK DURUYOR

BAFRA NÖBETTE

15 Temmuz gecesi darbecileri engelleyen halkın “Demokrasi Nöbeti” devamı ediyor. Bafra’da Kent Meydanında her akşam binlerce kişi elindeki türk bayraklarıyla kutsal nöbetini tutuyor.

Kent Meydanındaki Halka seslenen AK parti ilçe başkanı Tuncay YURDUSEVEN, “ 15 Temmuz demokrasi için nasıl bir kara leke ise 16 Temmuz’ da bu yüce milletin zaferi ve bayramıdır. Bu hainler bir daha böyle bir girişime asla cüret edemeyecekler, karşılarında unuttukları millet duvarını görecekler, yüce milletimizin Osmanlı tokatını yiyecekler” diye konuştu.

BAŞ KOMUTANIMIZ BİZE “DİK DUR EĞİLME DEDİ”

 

Bütün dünyaya vatan söz konusu olunca nasıl ayakta durduğumuzu gösterdik ifadelerini’de kullanan YURDUSEVEN, “Bütün dünyaya, dünyanın en gelişmiş silahları olsa da çıplak ellerimizle vatan söz konusu olunca bu aziz milletin nasıl ayağa kalktığını ve nasıl bu zalimlere karşı yürüdüğünü göstermiş olduk. Baş Komutanımız nöbet tutacağız demişti. O Baş Komutan yıllardır meydanlarda şu sesi duydu ‘dik dur eğilme, bu millet seninle’ diyerek yıllarca Cumhurbaşkanımıza böyle seslendi. Bizde Bafra olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda gün ışıyıncaya kadar nöbetimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Her akşam Kent meydanına baktığımızda, 7’sinden 80’ine dedelerimi, ablalarımı, kardeşlerimi ve büyüklerimizi buralarda görüyoruz. İşte bu nedenle diyorum ki bu millet Baş Komutanına, ey Recep Tayyip Erdoğan, sen dik durdun eğilmedin senin milletinde dik durdu ve eğilmedi, eğilmeyecekte bu da böyle bilinsin” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ