Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN TOK,’DEMOKRASİ’YE KARŞI TEHDİT OHAL İLE KORUMA ALTINA ALINACAK’

Türkiye’de olağanüstü hal(OHAL) kararının özgürlüklerin kısıtlanması anlamına gelmediğini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ” OHAL, Kamu düzeninin ve demokrasinin korunması ve tedbirlerin etkin ve hızlı bir şekilde alınması içindir. ” dedi.

BAŞKAN TOK,’DEMOKRASİ’YE KARŞI TEHDİT OHAL İLE KORUMA ALTINA ALINACAK’

BAŞKAN TOK,’DEMOKRASİ’YE KARŞI TEHDİT OHAL İLE KORUMA ALTINA ALINACAK’

Türkiye’de olağanüstü hal(OHAL) kararının özgürlüklerin kısıtlanması anlamına gelmediğini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  ” OHAL, Kamu düzeninin ve demokrasinin korunması ve tedbirlerin etkin ve hızlı bir şekilde alınması içindir. ” dedi.

OHAL’in sıkı yönetim olarak algılanmaması gerektiğini ifade eden Başkan Tok, OHAL kararının güzel sonuçlar doğuracağına söyledi.

OHAL,TÜRKİYE’NİN ÖNÜNDEKİ TEHDİTLERİ KALDIRACAKTIR
15 Temmuzda milletin iradesine yapılan kalkışmanın sonunda ihanet çetesinin en ağır şekilde cezalandırılacaklarından hiç şüphesinin olmadığını kaydeden  Başkan Tok, ” Devletimiz, kendisine yönelik tehditlere karşı önlem almak zorundadır. Bu kapsamda alınan olağanüstü hal yerinde alınmış bir karardır. Kamu düzeninin korunması ve hizmetlerin etkin bir şekilde işlemesi için bu kararın alınması gerekiyordu. Burada önemli olan demokrasi ve özgürlüklerin teminat altına alınmasıdır. Temel hak ve özgürlükler kısıtlanmayacaktır. Aksine millet menfaatine yönelik ivedi tedbirler alınacaktır. Milletin iradesini hiçe sayarak millete kurşun sıkan meclisi bombalayan FETÖ terör örgütüne mensup ihanet çetesi OHAL ile alınacak tedbirler ile en ağır şekilde cezalandırılacaktır. Biz bu karardan mutluyuz. Hep birlikte gelecekte göreceğiz nasıl güzel günler olacağını. Devletimiz yatırımlarına ve hizmetlerine aralıksız devam edecektir. Allah bu vatanı, milleti ve Cumhurbaşkanımızı, bütün müminleri korusun. Demokrasi nöbetimizi, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız, ne zaman emir verirse ‘nöbet bitti’ derse bizde halkımızla birlikte meydanlardan ayrılacağız” diye konuştu.
Köksal ÖNER

 IMG_3424 IMG_3417 IMG_3420 IMG_3421 IMG_3422 IMG_3423
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ