Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÇANDIR SÜT BAFRA’DA MARKALAŞTI

Bugün Çandır Şen Market Günlük Süt ve Süt Ürünleri kurucusu Kemal Şen’i ziyaret ettik.

ÇANDIR SÜT BAFRA’DA  MARKALAŞTI

Kemal Şen Bafralı, 1993 yılından beri İsmetpaşa mahallesi, Sönmezler Fırın altında ‘ŞEN MARKET’ ürünleri ile Bafralılara hizmet veriyor.

Ziyaretimizin konusu Kemal Şen’den ‘ÇANDIR SÜT ÜRÜNLERİ’ konusunda bilgi almaktı. Çandır SÜT ve Süt ürünleri aslında 2000 yılında üretime geçti. 2005 yılında ise Çandır süt ‘MARKALAŞTI’ kurucu Kemal Şen, 2005 yılında markalaştıktan sonra Bafra’da ki bakkal ve marketlere günlük süt ve süt ürünlerini servis araçları ile pazarladıklarını ifade edip, şöyle konuştu; “Şen Market olarak 1993 yılında hizmete girdik, günümüze kadar da gelerek marketimizde bol çeşit ürünlerimiz ile halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz” dedi.

 

ÇANDIR SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ İMALATI BAŞLADI

Kemal Şen, çandır markası adı altında süt ve süt ürünleri ile ilgili de çok önemli açıklamalarda bulundu ve şöyle devam etti; “Ben bir köy çocuğuyum, ikizpınarlıyım. Doğaya ve hayvancılığa yabancı değilim. Çandır süt olarak aslında 16 yıldan beri hizmetteyiz. 11 yıldan beri de çandır süt ürünleri olarak markalaştık. Amacımız 16 yıllık geçmişimizde daima en iyi olmayı ve en iyisini üretmeyi kendimize şiar edindik.

Bizim süt ürünlerimizde kesinlikle katkı maddeleri yoktur. Daha da önemlisi doğal ve ev yapımıdır. Günün her saatinde günlük süt ürünlerimizde Bafra halkı’nın hizmetindeyiz. Biz Çandır süt ürünleri olarak, doğru, dürüst ve şeffaf bir politika izliyoruz. Çalışanlarımıza değer vererek, onları destekliyoruz. Bizim olmazsa olmazımız, çandır süt olarak toplum sağlığına yarar sağlayan değişik ve yeniliklere de öncülük ediyoruz.

Daha da önemlisi doğallığı ve saflığı temsil eden bir firma olmak amacımız; müşterilerimize güvenle tüketebilecekleri, doğallığından hiç bir şey kaybetmemiş, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmak, firmamızın gelişimini ve rekabet gücünü sürekli kılmaktır” dedi.

 

MÜŞTERİLERİMİZİN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Çandır Süt’ün kurucusu Kemal Şen, sözlerini şöyle sürdürdü;Biz bu amacı gerçekleştirmek için yasal ve teknik mevzuat şartlarına uyum sağlıyor, müşterilerimizin sağlığına yönelik her türlü tehlikeye karşı gerekli kontrol önlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Ürünlerimizin kalitesini, güvenliğini ve faaliyetlerimizin etkinliğini sürekli iyileştiriyoruz. Kaliteli üretimin yanı sıra; tüm çalışanlarımızın sağlığının, güvenliğinin ve sosyal haklarının korunması bizim için en öncelikli görevler arasında yer almaktadır. İnsan ve çevre sağlığını ön planda tutuyoruz. Hijyen ve sanitasyon kurallarından asla taviz vermiyoruz.

Çandır süt olarak, sütlerimizi daha kaliteli olsun diye Sürmeli ve Lengerli köylerinden temin ediyoruz. Çünkü, bu iki köy’ün hayvanlarının sütleri oldukça kaliteli. Biz Çandır süt olarak her şeyin doğalından yanayız. Doğal lezzet olmazsa olmazımızdır. Tüm sütlü ürünlerimizi kendimize ait özel imalathanemizde üretiyoruz. Aynı zamanda çandır süt, tarım bakanlığından da onaylıdır. Biz Çandır süt olarak, aynı zamanda günlük yoğurt, tereyağı, çökelek ve leziz kaymaklarımızla da müşterilerimizin hizmetindeyiz” diye konuştu.

Adres: ismetpaşa Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:115 Bafra

Tel: 0-362-532-00-09

Şen Market Günlük Süt ve Süt Ürünleri İmalatı Satışı

Kemal Şen

DSCN8930 DSCN8931 DSCN8932 DSCN8933 DSCN8934 DSCN8935 DSCN8936 DSCN8937 DSCN8938 DSCN8939 DSCN8940

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ