Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

JANDARMA TEŞKİLATININ 177. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Jandarma Teşkilatının 177. kuruluş yıldönümü nedeniyle Samsun İl Jandarma Komutanlığı tarafından şehit aileleri, şehit yakınları ve gaziler adına iftar yemeği düzenlendi

JANDARMA TEŞKİLATININ 177. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENDİ
İl Jandarma Komutanlığı bahçesinde düzenlenen iftar programına gelen şehit aileleri, şehit yakınları ile gazileri girişte jandarmaya ait atlı asker tim karşıladı. İftar yemeği öncesinde Jandarma Teşkilatı’nın kendi yaptığı çalışmalarını anlatan stantları gezen Vali İbrahim Şahin, İl Jandarma Komutanı Jandarma kıdemli Albay. Ercan Yaşin tarafından gelişen teknolojiler ve Jandarma Teşkilatı’nın ekipmanları hakkında bilgi aldı.
İFTAR YEMEĞİNE BÜYÜK KATILIM
Şehit aileleri, şehit yakınları ve gaziler adına düzenlenen iftar yemeğine Vali İbrahim Şahin, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Şükrü Eken ve Eşi, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı  Albay Murat Özer Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Mustafa Koçak, Vali Yardımcısı Faruk Necmi Kurt, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Eşi, Mehmetçik Vakfı Samsun Temsilcisi Emekli Kurmay Albay İbrahim Yıldırım, Samsun Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Tevfik Sönmez, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, EMŞAV Samsun Şubesi Başkanı Bilal Erim, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Bafra Şubesi Başkanı Saadet Var, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Samsun Şubesi Başkanı Necati Yılmaz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril ve ilgili kamu kurumlarının müdürleri ve davetliler katıldı.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ