Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İŞ ADAMI ATMACA’DAN RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJI

Merhum Sadullah Atmaca’nın büyük oğlu iş adamı Bafralı hemşehrimiz Ali Atmaca, ‘Ramazan Ayı’ mübasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

İŞ ADAMI ATMACA’DAN RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJI

Atmaca, Ramazan ay’ının bir esenlik ve bereket ayı olduğunu belirterek, nefislerin yıkandığı, gönüllerin ayaklandığı, sofraların bereketlendiği, içinde rahmet, mağfiret ve kurtuluşun gizlendiğini söyledi.

Ramazan Ay’ının birleştirici yönüne de dikkat çeken iş adamı Ali Atmaca, mesajında şunları kaydetti; “Mübarek Ramazan Ayı; koskoca bir İslam Âlemini aynı duygularda birleştirip tek vücut haline getirir. Aynı zamanda hayatın telaşından hatırlayamadığımız, aslında çok yakınımızda olan biteni de bizlere hatırlatıverir. Yaşadığımız dünyanın türlü sıkıntılar ve savaşlar içinde olduğu bu günlerde, herkes daha çok adalet, özgürlük, hürriyet, insan hakları, eşitlik istemekte ve adil bir hayattan kendi payına düşeni arzu etmektedir.

 Bunun en büyük kaynağı ve kurtuluş adımı ise; İslam dini ile İslam’dan beslenen, kökünü inancının derinliklerinden alan geleneklerimizle, kardeşlik içerisinde olan bir milletten geçer. İşte bu birlikteliği sağlamak için Ramazan Ayı büyük bir fırsattır. Bizler mazlum ve mağdur coğrafyalarda yaşanan sıkıntıları her zaman birebir içinde hisseden ve bu yüzden bayramları buruk karşılayan bir milletiz.

 Allah-u Teâlâ bizler için bu Ramazan’ı ülkemiz ve İslam Âleminin refahına, aziz milletimizin birlik ve beraberliğine, insanlığın kurtuluşuna vesile kılsın. Aziz milletimizin yaşayacağı yıllarının hep Ramazan bereketinde, günlerini hep Ramazan huzurunda yaşaması temennisiyle, Bafralı hemşehrilerimiz ve tüm halkımızın Ramazan ayını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ