Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA MUSIKİ CEMİYETİ’NDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i Bafra Musiki Cemiyeti’nin organizasyonu ve Bafra Şiir Kulübü geçtiğimiz günlerde düzenlenen 5. Neyzen Tevfik Kolaylı Bafra Şiir Şöleni’ne verdiği destekten dolayı makamında ziyaret etti.

BAFRA MUSIKİ CEMİYETİ’NDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Bafra Musiki Cemiyeti’nin organizasyonu ve Bafra Şiir Kulübü, geçtiğimiz günlerde düzenlenen 5. Neyzen Tevfik Kolaylı Bafra Şiir Şöleni’ne verdiği destekten dolayı Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
‘BELEDİYE BAŞKANIMIZA  TEŞEKKÜR EDİYORUM’
Bafra Musıki Cemiyeti Başkanı Namık Anarat, “Yurt içi ve yurt dışından gelen misafirleri ilçemizde en iyi şekilde ağırlamamızda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımıza  teşekkür ediyorum. Başkanımız edebiyat ve kültür etkinliklerine, ilçemizi ve değerlerini tanıttığımız bu gibi organizasyonlarımıza her zaman destek vermiştir. En son gerçekleştirdiğimiz programda da her zaman yanımızda olarak her türlü desteği vermiştir. Bu anlamda kendisini ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Sağ olsun bizleri kabul etti. Bundan sonra da Başkanımızın bu gibi etkinliklerde her zaman yanımızda olacağını biliyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor” diye konuştu.
‘İLÇEMİZİN TANITIMINA KATKI SAĞLADIK’
Belediye Başkanı Zihni Şahin ise “Organize heyetinin büyük gayretleri ile gerçekleştirdiği 5. Neyzen Tevfik Kolaylı Bafra Şiir Şöleni’nde ilçemizde 4 gün boyunca değerli davetlilerimizi hep birlikte en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık. Hem Bafra’mızın önemli değerlerinden Şair Neyzen Tevfik Kolaylı’yı andık, hem de ilçemizin tanıtımına katkı sağladık. Bu gibi organizasyonlara destek vermeyi sürdüreceğiz. Bu anlamda Bafra Musıki Cemiyeti yönetim kuruluna ve organizasyon heyetini tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Biz her zaman onların yanında olacağız” dedi.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ