Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA’YA HOŞGELDİNİZ MERAL HANIM

BUGÜN BAFRA’YA GELİYOR!

BAFRA’YA HOŞGELDİNİZ  MERAL HANIM

Çağrı heyetinin MHP Olağan Üstü Büyük Kurultay’ını 19 Haziran 2016’da Büyük Anadolu Oteli Kongre ve Kültür Merkez’inde yapma kararı aldığını belirten MHP Bafra Eski İlçe Başkanı Hüseyin Acar, “Tüzük Kurultayımız Vatanımıza, Milletimize ve Partimize hayırlı olsun. İnşallah Genel Merkezimizde inadından vazgeçer ve kurultayımıza katılarak ilk önce antidemokratik maddemizi değiştirir, sonrada Genel  Başkan seçimi yapar böylece iktidara yürürüz. Allah c.c bizleri utandırmasın” diye konuştu.

BUGÜN BAFRA’YA GELİYOR!

Meral Akşener’in bugünkü programından söz eden Acar, “Bugün sabah saat 11:00’da Terme’de karşılanacak olan kıymetli büyüğümüz Sayın Meral Akşener, 12.30’da da Alaçam’da yapılacak karşılama töreninden sonra, Sinop’a geçecek ve orada saat 17:00’da açık hava toplantısı gerçekleştirecek. Toplantı sonrası ülkücü hareket içinde çok önemli bir yeri olan, Başbuğ’umuz merhum Alparslan Türkeş büyüğümüzün de her fırsatta ziyaret etmeye çalıştığı Bafra’mızda bugün saat 19:30’da Bafra Eski Kapalı Spor Salonunda partililere ve Bafralılara hitap edecektir” dedi.

BAFRA MERAL AKŞENER’İ BEKLİYOR

T.B.M.M Eski Başkan Vekili, MHP Genel Başkan Aday’ı Meral Akşener bugün saat 19:30’da Bafra’ya geliyor.  Akşener’in Bafra’ya gelecek olması Bafra’da heyecanla karşılanırken, gözler kapalı spor salonunda saat 19:30’da yapılacak salon konuşmasına çevrildi. Avukat Hüseyin Acar, Bafra halkını bu anlamlı günde saat 19:00’da Meral Akşener’in Bafra halkıyla buluşacağını ve saygıdeğer Bafra halkına çok önemli mesajlar da vereceğini kaydetti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ