Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ÇETİN ÇAKIROĞLU’NUN OĞLU NAZIM ÇAKIROĞLU İNTİHAR ETTİ

Bafra eski Emekliler Derneği Başkanı Çetin Çakıroğlu’nun biricik oğlu Nazım Çakıroğlu, dün gece sabaha doğru intihar etti.

ÇETİN ÇAKIROĞLU’NUN OĞLU  NAZIM ÇAKIROĞLU İNTİHAR ETTİ

Nazım Çakıroğlu’nun intiharı Çakıroğlu ailesini yasa boğarken, emniyet görevlileri olay ile ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Nazım Çakıroğlu’nun otopsiye de gönderildiği öğrenildi.

 

NEDEN İNTİHAR ETTİ?

Nazım Çakıroğlu, hayat dolu bir insandı, yüzü hep gülerdi. Çevresinde de arkadaşları tarafından çok seviliyordu. Nazım Çakıroğlu, Engiz Tütün Fabrikasında çalışıyordu, daha sonra tayinini Bafra Müze Müdürlüğüne aldırmış, buradan da emekli olmuştu.

Nazım Çakıroğlu’nun bir kızı vardı, o da lise’yi bitirmiş üniversite imtihanlarına hazırlanıyordu. Peki, herkesin merak ettiği konu ‘Nazım Çakıroğlu neden intihar etti?’ Çakıroğlu ailesine yakın biri olan Burhan Balakçı ile görüştük, aynen şunları söyledi; “Çok iyi bir delikanlıydı, kimseyi kırmazdı. Nasıl böyle bir intihara girişti hala anlamış değilim… Nazım Çakıroğlu eşinden boşanmıştı, boşandıktan sonra az da olsa psikolojisinin bozuk olduğu konuşuluyordu. Dün gece evine saat 01:30’da gelmiş. Evine arkadaşı bırakmış. Sabah olduğunda arkadaşı Nazım Çakıroğlu’nu telefonla aramış, hem de bir kaç kez, ancak telefona cevap veren olmamış.

Bunun üzerine Nazım’ın babası Çetin Çakıroğlu’na gitmiş. Durumu izah etmiş, daha sonra bu ikili tekrar telefonla aramışlar. Cevap alamamışlar, evin önüne giderek kapıyı çalmışlar. Kapıyı açan olmamış… Bir şekilde eve girmişler Nazım’ın yattığı odaya bakmışlar, işte o anda Nazım’ın elinde tabanca kafasına tek kurşun sıkmış. Nazım kanlar içindeymiş, ancak öldüğünü görmüşler. Bir anda yıkılmışlar… Olayı duyan tek kızı da eve gelerek babasını kanlar içinde görünce, şok olmuş, göz yaşlarına boğulmuş. Gerisini bilmiyorum” dedi.

 

PSİKOLOJİSİ BOZUKMUYDU?

Çevresindeki dostları ve arkadaşları her insanda olduğu gibi Nazım Çakıroğlu’nun da son günlerde stresli olduğu iddia edildi. Psikolojisinin ise normal olduğu konuşuluyor. O zaman Nazım Çakıroğlu neden etkilendi de intihar etti? İşte kafalardaki soru işareti bu. Nazım Çakıroğlu, Çetin Çakıroğlu’nun tek oğluydu. Bir kızı da Eski Tek Müdürü Hurşit Varış’ın hanımı oluyor.

Daha önce eşini kaybetmenin acısını yaşayan Çetin Çakıroğlu, oğlu Nazım Çakıroğlu’nun da intiharından sonra adeta şoka girdi. Çetin Çakıroğlu’nun şu an evlerinin önünde oturduğu gelen taziyeleri kabul ettiği de öğrenildi.

Biz Çetin Çakıroğlu ağabeyimize başın sağolsun temennisinde bulunarak, merhuma da Allah rahmet eylesin diyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ