Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

NURİ İBRAHİM CADDESİ ŞANTİYEYE DÖNDÜ !

Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Halkbank arası parke taşı ile döşenerek, güzel bir görünüme kavuşturulacak.

NURİ İBRAHİM CADDESİ  ŞANTİYEYE DÖNDÜ !

Bu sokağın daha önce gerçekleşen kadın emek pazarı’nın aynısının olacağı da öğrenildi. Bafra Belediyesinin yaz sezonunun gelmesiyle birlikte çalışma programı dahilinde yapılacak olan parke taşı çalışmalarına kısa süre içerisinde başlanılacak. Bilhassa gençlerin büyük ilgi gösterdiği Halkbank arasındaki sokağın, parke taşları ile döşenecek haberi hem gençler tarafından hem de esnaflar tarafından sevinçle karşılandı.

 

ESNAFLAR PARKE TAŞLARININ RENGARENK BOYANMASINI ARZU EDİYOR

Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün yaptığı çalışmaları bizzat yakından takip eden Nuri İbrahim Caddesi esnafları, yapılacak olan cadde’de parke taşlarının rengarenk boyanmasını arzu ettiler. Esnaflardan Nuri Esen, Arif Atmaca ve arasta esnafları bu konuda şöyle konuştular; “Belediye Başkanımız Zihni Şahin Bey’e duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz. Çalışmaları bizler de yakinen takip ediyoruz. Başkanımızdan tek ricamız, döşenecek olan parke taşlarını değişik renkte boyalarla boyatarak, çok daha güzel bir görünüm kazandırabilirler. Biz esnaflar böyle olmasını arzu ediyoruz. Başkanımız Zihni Şahin bey’de bizim ricamızı inşallah kırmayacaktır. Caddemiz tamamlandığında Bafra’da bir ilk olacak. Bir kez daha Başkanımız Zihni Şahin’e teşekkür ediyoruz” dediler.

 

BAŞKAN ŞAHİN “KALDIRIM VE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI YAZ BOYU SÜRECEK”

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, yol yapım çalışmalarına başlanıldığını, aralıksız olarak devam edeceğini hatırlatıp, “Bilindiği gibi şu anda yol yapım, onarım, kaldırım ve asfaltlama çalışmalarımız devam etmektedir. Bilhassa Nuri İbrahim caddesi yün Pazarı, tekel caddesi, alaçam caddesi’ndeki asfalt ve kaldırım çalışmalarımız hızla devam ediyor. Halkbank arasını ise gençlerimiz için parke taşları ile döşeyerek güzel bir görünüm vereceğiz. Yol’un tam ortasına da oluk yapacağız. Yağmur yağdığında burası su tutmayacak. Burada toz olmayacak. Çalışmalarımız sürerken, esnaflarımızdan yoğun ilgi görüyoruz. Hepsinin yüzü gülüyor. Biz de esnaflarımızın bu duyarlılığından dolayı emeği geçen tüm esnaflarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

ÇALIŞMALAR YAKINDAN TAKİP EDİLİYOR

Öte yandan Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar’da yapılan çalışmaları bizzat çalışma yerlerine gelerek yakından takip ediyor. Özdamar, burada program dahilinde usta başlarına gerekli uyarlıları yapmaktan da geri kalmıyor. Edinilen bilgilere göre bu adanın 25 gün içerisinde tamamlanıp, esnafların hizmetine sunulacağı öğrenildi. Diğer yandan ise Bafra Belediyesi Zabıta Müdürü Davut Usta, komserleri ve zabıta memurları günün belirli saatlerinde yol yapım çalışmalarını yakından izliyorlar.

DSCN8735

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ