Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

HALKBANK MÜDÜRÜ BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

Bafra Halkbank Müdürü Muhammet Ali Sivrikaya, Halkbank’ı konu alan bir haberimiz ile ilgili Bafra Gazeteciler Derneğine gelerek Dernek Başkanı İbrahim Alaçamlı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

HALKBANK MÜDÜRÜ BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

Hoşgörüsü, güleryüzü ve samimi davranışları ile hem personeli tarafından hem de Bafra halkı tarafından çok sevilen Halkbank Müdürü Muhammet Ali Sivrikaya, “Ben Samsunluyum bu bölgeyi çok iyi tanırım. Bankacılık sektöründe önemli bir alt yapım var, şimdi Bafra Halkbank müdürüyüm. Makamlar gelir geçer, baki olan ikili ilişki ve dostluklardır. Ben Bafra halkını çok seviyorum, zaten Bafra ya da hiç yabancı değilim. Bu vesile ile Sayın İbrahim Alaçamlı bey’e bankamıza gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

ALAÇAMLI DA TEŞEKKÜR ETTİ

Bafra Gazeteciler Dernek Başkanı İbrahim Alaçamlı’da yaptığı açıklamada “Sayın Halkbank müdürümüz üstün karakterli bir kimliğe sahip. Bilhassa müşteri ilişkileri, onlara gösterdiği hoş görü ve samimi davranışları takdire şayandır. Müdür bey’in bu tür hoşgörülü olması personeli ile olan samimi ilişkileri Bafralıların da dikkatinden kaçmıyor. Sayın Müdürümüze bizi ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ