Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI KENAN BIYIK, BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Bafra Emniyet Müdür Yardımcısı Kenan Bıyık, Terörle Mücadele ve Güvenlik Büro Amiri Müdürü Fatih Aksoy Bafra Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.

BAFRA EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI KENAN BIYIK,  BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Bafra’da uzun yıllar görev yapıp tekrar Bafra’ya dönerek Bafra Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Emniyet Müdür Yardımcısı Kenan Bıyık, burada yaptığı sohbette “Biz polis olarak anayasa ve yasalardan aldığımız güçle görevimizi en iyi şekilde yapma mücadelesi içerisindeyiz. Bafra polis teşkilatımız temel hak ve özgürlüklerin korunmasına hizmet eden güvenlik duygusunu tesis etmede çok ciddi bir görevin de uygulayıcısıdır.

Bilhassa vatandaşlarımızın asayiş konusunda huzur ve güven içerisinde yaşabilmesi için gecesini gündüzüne katan nice fedakarlıklara göğüs gererek, zor şartlar altında çalışan polisimiz her zaman vatandaşının yanında yer almıştır. Vatandaş polisimize güven duymuştur. Bu arada bu uğurda can veren kahraman güvenlik güçlerimizi yani şehitlerimizi de rahmetle anıyor, gazilerimize de uzun ömürler diliyorum” diye konuştu.

 

ALAÇAMLI ZİYARETTEN SON DERECE MEMNUN OLDU

Ziyarette Bafra Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı Adem Dilek’de yer alırken, Başkan İbrahim Alaçamlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Müdür Yardımcısı Kenan Bıyık ve Terörle Mücadele ve Güvenlik Büro Amiri Fatih Aksoy’a teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ