Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Yedas Programli Kesinti

Samsun İlinde programlı elektrik kesintisi bildirimi Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörlüğünden yapılan açıklamaya göre; Samsun’da kaliteli ve sürekli elektrik dağıtımı için yapılacak olan teknik çalışmalar nedeniyle ‘Programlı Elektrik Kesintisi’ uygulanacaktır.

Yedas Programli Kesinti
Kamuoyunun önceden bilgilendirilmesi amacıyla Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş., Samsun İl Koordinatörlüğünden elektrik kesintisi uygulanacak olan bölgeler, zaman dilimi ve işin içeriği ile ilgili yapılan güncel bilgilendirme şöyledir:
25.04.2016 tarihinde 09:00-15:00 saatleri arasında Samsun İli Vezirköprü İlçesi Kuruçay  Mahallesi Hayvan Pazarı mevki TR/85  nolu trafoda direk yeri değişimi çalışması yapılacağından dolayı elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu kesintiden dolayı Kuruçay Mahallesinin bir kısmına ve Kocakaya Tünel’e,
23.04.2016 tarihinde 09:00 – 11:00   saatleri arasında Samsun İli, Canik İlçesi Yılanlıdere Mahallesinde By.Şehir Bel. trafosunun Fiziki irtibat bağlantısı çalışmalarından dolayı,Adatepe(Şirinköy) mahallesine programlı olarak elektrik verilemeyecektir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ