Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

DEĞİRMEN RESTORAN’DA AKÇAABAT KÖFTE DAMAK ZEVKİNİZLE BULUŞTU

Değirmen Restoran, lezzetlerine lezzet katmayı sürdürüyor.

DEĞİRMEN RESTORAN’DA AKÇAABAT KÖFTE  DAMAK ZEVKİNİZLE BULUŞTU

Şimdi de Değirmen Restoran salonu müşterilerine nezih bir mekanda leziz Akçaabat köftelerini sunmaya başladı. İşletme müdürü Harun Kurumahmutoğlu, değirmen restoranda her kesime hitap ettiklerini söyledi.

Harun Kurumahmutoğlu şöyle devam etti; “Değirmen restoranımızda Bafra halkının gösterdiği teveccühe her zaman teşekkür ettik ve saygı duyduk. Biz Değirmen Restoran olarak salonumuzda lezzetimize lezzet katmak için meşhur Akçaabat köfte’yi de halkımızın damak zevkine sunduk. Prensibimiz Bafra halkına lezzeti sunmak. Bizim farkımızı belirleyen de halkımızı düşünerek iş yapmamız.

Biz değirmen restoran olarak nezih bir naturel bir ortamda hizmette sınır tanımıyoruz. Yöremizde özel yetiştirilen dana ve düve etlerinin işlenip, hazırlanması ile elde ettiğimiz Akçaabat köftelerimizi halkımızın damak zevkine ve beğenisine sunduk. Konusunda uzman ustamızın özel baharat karışımları ve deneyimli elleri ile hazırlanmaktadır.

Değirmen restoranımızda Akçaabat köfte’nin yanında, piyaz, kızarmış biber, kızarmış domates, yine tarafımızdan yapılan naturel yöresel ekmeğimizi de sunuyoruz. İçecek olarak da ayran Akçaabat köfte’nin yanında vazgeçilmezidir. Unutmayın ki, her Akçaabat köfte bizim ustamızın Akçaabat köftesi değildir. Afiyetli sohbetlerde Akçaabat köfteyle buluşmak için sizleri değirmen restorana bekliyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ