Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

RİYAD’DA SAMSUN STANDINA BÜYÜK İLGİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Riyad Turizm Fuarı’nda kiralanan Samsun standı Arap turist ve yatırımcılarından büyük ilgi gördü.

RİYAD’DA SAMSUN STANDINA BÜYÜK İLGİ
Suudi Arabistan’ın Başkenti Riyad’da düzenlenen ve 12-15 Nisan 2016 tarihleri arasında devam edecek olan ‘Riyad Turizm Fuarı’ Samsun standıyla renklendi. Samsun’un tanıtımının yapıldığı ve büyük ilgi gören stand ilk günden itibaren Arap turist ve yatırımcıların gözdesi oldu.Özellikle son aylarda Arap turizminin gelişmesi ve ilginin artırılması için önemli projeler üreten Samsun Büyükşehir Belediyesi, Arap ülkelerinde gerçekleştirilen turizm ve yapı fuarlarını yakından takip ederek katılım gerçekleştiriyor.
RİYAD TURİZM FUARINDA SAMSUN’U BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
12-15 Nisan tarihleri arasında yapılan ve Arabistan’ın en önemli fuarlarından olan Riyad Turizm fuarında Samsun’u Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Necmi Çamaş, TURSAB Batı Karadeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Temel Uzlu, Samsun Ticaret Odası Temsilcisi Oğuzhan Serinkaya, Samsun Sheraton Oteli Genel Müdürü Onur Bıyıklı, Samsun Yavuz Tur sahibi Mustafa Yılmaz, Samsun Serra Otel Yöneticisi Ünal Arlı, Turizm Acentesi sahibi Metin Çalışkan ve sağlık sektörünü temsilen de Samsun Medical Park Genel
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ