Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İLKADIM’DAN PARKLARA YAZ HAZIRLIĞI

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte İlkadım genelinde bulunan parkları yakın markaja alan İlkadım Belediyesi ilçede ki parkları A’dan Z’ye bakıma alıyor.

İLKADIM’DAN PARKLARA YAZ HAZIRLIĞI
İlkadım Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler yaz aylarının gelmesi ile birlikte ilçe genelinde bulunan parklarda genel bakım ve onarım çalışmalarına başladı. İlçe genelinde ki parklarda ve dinlenme alanlarında hummalı çalışmalara imza atan ekipler vatandaşların ve çocukların daha ferah ve rahat ortamlarda yaşam sürdürebilmesi için alanları baştan aşağı yeniliyor. Parklarda bulunan oyun grupları, zemin, park çevresi, yeşil alan ve ışıklandırma gruplarının değişimini ve onarımını gerçekleştiren belediye ekipleri aynı zamanda hijyen konusuna da büyük önem veriyor.
İLÇEMİZDE BULUNAN PARKLARIMIZI YAZ AYINA HAZIRLIYORUZ
İlkadım genelinde ki parkların program dâhilinde tek tek tepeden tırnağa değişerek yenilendiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İlkadım Belediyesi olarak yaz aylarının gelmesi ile birlikte geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sürekli vakit geçirdiği parklarımızı program dâhilinde yeniliyoruz. Parklarımızda bulunan oyun grupları, yeşil alanlar, park zeminleri ve aydınlatma gruplarımızı tamamen yenileyerek ilçemizde bulunan parklarımızı yaz ayına hazırlıyoruz. Ekiplerimiz sadece parklarımızda bakım onarım işlemlerini değiş aynı zamanda yeni parkların oluşması noktasında büyük çaba sarf ediyor. Samsun’un merkezi haline gelen İlkadım ilçemizin parkları tepeden tırnağa değişiyor yenileniyor. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarımızda en önemli husus vatandaşlarımızın çalışmalara sahip çıkmasıdır. Parklarımızda bulunan oyun gruplarının ve dinlenme alanlarının sahiplenilerek korunması gerekmektedir” diye konuştu.
Köksal ÖNER
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ