Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Türkoğlu’nun istifasında ki gerçek ne?

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş (YEDAŞ) Genel Müdürlüğü görevinden istifa ettiğini açıklayan Nurettin Türkoğlu, şu sıralar veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Türkoğlu’nun istifasında ki gerçek ne?

TÜRKOĞLU, “YEDAŞ’TAN AYRILDIM ANCAK SAMSUN’DAN DEĞİL”

Türkoğlu, “YEDAŞ’tan ayrıldım ancak Samsun’da olmaya devam edeceğim” diyor. Nurettin Türkoğlu istifası sonrası, bundan sonra yaşanacak süreç ile ilgili bazı açıklamalarda bulunuyor.

 

TÜRKOĞLU’NUN KAFASINDA ÖNEMLİ BİR PROJE Mİ VAR?

Şimdi Samsun YEDAŞ Genel Müdürü’nün her şey güllük gülistanlıkken bir anda istifa etmesini konuşuyor. Biz de merak ediyoruz. Yedaş Genel Müdürü Türkoğlu neden istifa etti? Zira, YEDAŞ için genesini gündüzüne katan YEDAŞ’ın Avrupa standartlarına yükseltip, bir marka yapan Türkoğlu’nun istifasında ki gerçek ne?

Her ne kadar Sayın Türkoğlu ziyaretlerinde istifası ile bazı açıklamalarda bulunsa bile, bize göre “Ağzındaki baklayı çıkartmıyor” Peki bu bakla ne? Sayın Türkoğlu, YEDAŞ’tan ayrıldım ama Samsun’dan değil diyor. Haliyle Samsun’dan ayrılmayacaksan burada emeklilik hayatı mı sürdürecek?

Sayın Türkoğlu, bir beyin adam. Böyle beyinlerin bir tarafa oturup, kalması düşünülemez bile. Zira Sayın Türkoğlu 24 saatini mesai olarak kullanmaya çalışan, fizibilite üreten, bunları projeye çeviren daha sonra da uygulanması ile bilinmiyor mu? Bırakın Samsun’u “YEDAŞ’ı” resmen “Dünya Markası” yaptı. Bize göre YEDAŞ yönetimi Sayın Türkoğlu’nu bırakmadı,

Hatta kalması için ısrar da etti.Ne oldu da Sayın Türkoğlu istifa etti? O zaman Samsun’da kalacağım derken büyük bir proje ile mi Samsun’da “bomba patlatacak” Bomba ifadesini mecazi anlamda kullandık, Bekleyelim ve görelim, merakımızı inanıyoruz önümüzdeki aylar içerisinde Sayın Türkoğlu’nun açıklamaları ile gidereceğimize inanıyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ