Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE KIZILIRMAK İLKOKULUNDAN POLİS HAFTASI ZİYARETİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE KIZILIRMAK İLKOKULUNDAN POLİS HAFTASI ZİYARETİ

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 171. yılı kutlamaları çerçevesinde  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kızılırmak İlkokulundan  Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Çocuk Büro Amirliğine ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Ali KATİPOĞLU, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Celal KARADELİ, Kızılırmak İlkokulu Müdürü Hasan ELAGÖZ, Sınıf Öğretmeni Sacit BALCI ve öğrenciler katıldı.

Öğrenciler tarafından İlçe Emniyet  Müdürü Sayın Mustafa YİĞİT’e çiçek sunuldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Ali KATİPOĞLU konuşmasında,” Emniyet teşkilatımızın haftasını en içten dileklerimle kutluyor, bütün çalışanlara başarılar diliyorum” dedi.

Kızılırmak İlkokulu öğrenci konuşmasında,” İlçemizin ve vatandaşlarımızın güvenliği için gece gündüz demeden görevlerini fedakarca yapan Polis Teşkilatımızın, 171. kuruluş yıldönümünde görevlerini kahramanca yerine getirirken Şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, Gazi polislerimize şükranlarımı sunuyor ve görevi başındaki tüm polislerimizin haftasını kutluyor hepinizin ellerinden öpüyorum” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mustafa YİĞİT ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Daha sonra Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği ziyaret edildi. Ziyarete Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sayın Mehmet Ali KATİPOĞLU, Kızılırmak İlkokulu Müdürü Hasan ELAGÖZ, Sınıf Öğretmeni Sacit BALCI ve öğrenciler katıldı.

Öğrenciler Çocuk Büro Amiri Komiser Sayın Mahmut  KURT’a  çiçek sundular.

DSC03931 IMG-20160411-WA0003

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ