Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KAVAK’TA DÜĞÜN SALONU VE PAZAR YERİNDE İNCELEMELER YAPILDI

KAVAK’TA DÜĞÜN SALONU VE PAZAR YERİNDE İNCELEMELER YAPILDI
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,” İlçemizde yapımı hızla devam eden pazar yeri ve düğün salonun çalışmalarında yerinde incelemelerde bulunduk” dedi.
Kavak’ta pazar yerine acilen ihtiyaç duyulduğunu belirten Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu” , Yeni pazar yeri için kollarımızı sıvadık ve bu ara eski Kavak Belediyesi düğün salonunun bakımsız olması nedeniyle düğün salonunda da köklü değişikliklere giderek restore çalışmaları başlattık “dedi.
DÜĞÜN SALONU SIKINTISI UZUN SÜREDİR VAR
Düğün salonumuz ve pazar yerimizde yapımı devamı hızlı bir şekilde devam ettiğini belirten Başkan Sarıcaoğlu,” Çok yakın zaman içinde halkımızın hizmetine açılacaktır. Şimdiden halkımıza hayırlı olsun diliyorum. İlçemizde ciddi anlamda pazar yeri sıkıntısı vardı. Ekiplerimiz ile görüşmelerimiz sonucunda en ideal yer tespit edildi ve modern bir pazar yeri için çalışmalara başlandı. Vatandaşlarımız için en iyisi ne ise biz onu yapmak için çabalıyoruz ve bunu yanı sıra düğün salonu sıkıntısı uzun süredir var olan bir sıkıntıydı. Zamanında yapılmış olan düğün salonunda restorasyon çalışmaları yapıp halkımızın hizmetine açacağız. Pazar yerimiz ve düğün salonumuzda ki çalışmaları yakın zamanda tamamlanacaktır. Şimdiden tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
İKİ DÜĞÜN SALONUNU HİZMETE AÇILACAĞIZ
Bu yaz Kavak’ta iki düğün salonun hizmete gireceğini ifade eden Başkan Sarıcaoğlu,” Yapımı devam eden Canbulatoğlu Çerkez Ekrem Bey Parkı yanına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz tarafından yapımına başlanılan düğün salonu ile birlikte yaz ayında iki düğün salonunu hizmete açılacağız. İlçemizde düğün salonu konusunda sıkıntılarımız vardı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz ile görüşmelerim sonucunda  güzel ve modern bir düğün salonu yapma sözü aldık. Çalışmalar çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Yazın düğün salonlarımızın açılışını vatandaşlarımız ile birlikte yapacağız” diye konuştu.
KAVAK’TA MODERN İKİ PAZAR KURULACAK
Kavak’ta yaşanan pazar yeri sıkıntısına da çözüm bulan Başkan Sarıcaoğlu “İlçemizde pazar yeri konusunda sıkıntılar yaşanıyordu. Ekiplerimiz ile istişare yapıp ilçemize modern bir pazar yeri kazandırmak için kolları sıvadık. Eski düğün salonunun alt kısmını restore ederek güzel bir pazar yeri yapımına başladık. İlçemizde iki adet pazar yeri kurulacak. Biri şu anki var olan yerinde duracak diğeri ise eski düğün salonunun altında olacak bu sayede vatandaşlarımız pazar yerine daha yakın olacak ulaşım konusunda kimse sıkıntı yaşamayacak. Pazar yerinin günleri konusunda herhangi bir karara varmadık. Pazar yerlerimiz tamamlandıktan sonra en ideal günleri seçim vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.
Köksal ÖNER
IMG_6389 IMG_6396 IMG_6409
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ