Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

HASAN ALAÇAMLI BAFRA’SINI VE DOSTLARINI UNUTAMADI

HASAN ALAÇAMLI BAFRA’SINI VE DOSTLARINI UNUTAMADI

Yeni jenerasyon pek bilmez. Hasan Alaçamlı geçmişte eski tüccarlardan eski pideci merhum İbrahim Alaçamlı’nın oğlu olur.

Yıllar önce İzmir’e taşındı, burada bir Bafralı olarak önemli bir konum elde etti. Anlayacağınız bir Bafralı olarak, İzmir’de Bafralı bir iş adamımız. Aradan yıllar geçti, evladı İbrahim Alaçamlı’yı yetiştirdi. O da şu an babasının işini, babasından devraldı, gayette başarılı. Hasan Alaçamlı, geçtiğimiz günlerde Bafra’ya geldi. Burada amcaoğlu İbrahim Alaçamlı ile bir araya gelerek, hasret giderdi. İkili, geçmişi yad ederken, yanlarına Rıfat Kocaman amcamız geldi. Sohbet koyulaştıkça koyulaştı. Eski günleri yad ettiler… Bizler de bu üçlüyü fotoğraflayarak, haber yapıp sizlerle paylaşalım istedik.

 

HASAN ALAÇAMLI “İZMİRDE DE OLSAM MEMLEKETİM BAFRADIR”

Hasan Alaçamlı, www.bafrahavadis.com haber sitemize şu açıklamaları yaptı “İnsanın memleketi bir başkadır. Buraya geldiğimde başka bir havaya giriyorum. Dostları görüyorum, akrabalarımla görüşüp, sohbet ediyorum. Rahmetli babam İbrahim Alaçamlı’nın bize bıraktığı binayı restore ediyorum. Tek amacım babamın ruhu şad olsun. Ona layık bir evlat olmaya çalışıyorum. Bu arada meydan da bulunan ev-kur yaşar’ın çalıştırdığı dükkanı da restore edip, hizmete sunmanın çabası içerisindeyim. Bu vesile ile görüşemediğim veya göremediğim dostlarıma sizlerin aracılığıyla selam ve saygılarımı gönderiyorum” dedi.

DSCN8430

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ