Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

İSHAK HOCA NEREDE DOSTLARI ORADA

İSHAK HOCA NEREDE DOSTLARI ORADA

Nuri İbrahim camisinde 2012 yılın’ın 7. Ayından itibaren imamlık görevini başarıyla sürdürdükten sonra, Yıldırım Beyazid Camii’ndeki görevine tekrar dönen İshak Olgun hocamızı dostları burada da yalnız bırakmadılar.

www.bafrahavadis.com sitemizde İshak hocamız ile ilgili yazdığımız yazıyı okuyan Cezzar Lmt Şti Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Atmaca, İshak hoca’nın Yıldırım Beyazid camii’ne atanmasını haber sitemizden okuduğunu, Cuma namazını da Yıldızım Beyazid camii’ne giderek, burada eda ettiğini ifade etti. Cuma namazı kılındıktan sonra İshak Olgun hoca ile sohbet eden Eyüp Atmaca’ya İshak hocamız duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Eyüp Atmaca şöyle konuştu; “İmamlarımızın hiç kuşkusuz her biri ayrı bir değerdir. Bu değerlerden bir tanesi de İshak hocamız’dır. Sayın hocamız genç bir kardeşimiz olmasına rağmen, dini bilgisi insanlara olan hoş görü, sevgi ve saygısı ona ayrı bir güzellik katıyor. Ben İshak hocamızın Yıldırım Beyazid Camii’ne atandığını bafrahavadis de okudum. Hemen bunun üzerine Cuma namazını da Allah c.c razı olsun hocamızla birlikte kıldık. Gördüm ki, hocamız Yıldızım Beyazid Camii cemaati tarafından da çok seviliyor. Ayrıca İshak hocamızın Nuri İbrahim deki dostları ve cemaatinin de bir kısmını Cuma namazında olması dikkatimden kaçmadı. Ne güzel, hocamızın bu denli cemaatine ve dostlarına güler yüzle sevgiyle, samimi bir şekilde yaklaşması taktire şayandır. Kendisinden Allah c.c razı olsun” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ