Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA’DA TERÖR SORUNU VAR MI?

BAFRA’DA TERÖR SORUNU VAR MI?

Bafra’da son günlerde bomba veya canlı bomba söylentileri ne kadar doğru? İlçemizde gün geçmiyor ki, bu tür söylentiler çıkmasın. Biz de konuyu araştırmak için, Bafra Emniyet Müdür Yardımcısı Kenan Bıyık’a bu soruyu yönelttik.

Müdür yardımcısı Bıyık, “İlçemizde bomba yada canlı bomba gibi bir şeylerin yakalanması söz konusu değildir. Almış olduğumuz tedbirler, son günlerde ülkemizin içinden geçtiği hassas süreçle ilgilidir. Bafra Emniyet Müdürlüğü olarak bilhassa Nevruz dolayısıyla diğer İl ve İlçeler gibi güvenlik tedbirlerini aldık. Bafra’da sıkıntı yoktur, bu gibi gerçek dışı söylentilere halkımızın itibar etmemesini diliyoruz” diye konuştu.

İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Kenan Bıyık, “İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak halkın huzur ve güvenliği için her zaman olduğu gibi bu günde gerekli tedbirleri aldık. Problem yoktur, mesele bundan ibarettir” dedi.

İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Kenan Bıyık, nevruz nedeniyle tedbirlerin alındığını ama yine de ilçemizde bir sorun olduğunda vatandaşlarımızın 155’i arayabileceklerini söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ