Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN SARICAOĞLU,’8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ UNUTMADIK’

BAŞKAN SARICAOĞLU,’8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ UNUTMADIK’

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,”8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle ilçemizde program düzenlendik” dedi.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü programına Samsun’da bulunan Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) kadın kolları da katıldı ve ardından ilçede faaliyet gösteren bir tekstil firmasında program yapan Başkan Sarıcaoğlu tekstil fabrikasında çalışan tüm bayanlara karanfil hediye edildi.

HUKUKİ OLARAK ÖNEMLİ ADIMLAR ATILMAKTADIR
Konuşmasına Dünya Emekçi Kadınlar Gününün tarihçesiyle başlayan Başkan Sarıcaoğlu, “8 Mart kadın sorunlarının tartışılması, çözüm önerilerinin dile getirilmesi açısından önemli bir gündür. Toplumun yapısını güçlendiren, şekillendiren, aile birliğinin temel unsurlarından olan kadınların hayatın her alanına katılmasını sağlamak herkesin sorumluluğudur. Bunun için devletimiz tarafından gerek ekonomik, gerek sosyal gerekse de hukuki olarak önemli adımlar atılmaktadır. Kadınlarımızın hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bir gün değil her gün onlarındır”diye konuştu.

KAVAK DEVLET HASTANESİNİ DE ZİYARET ETTİ
Tekstil fabrikası ziyaretinden sonra Kavak Devlet Hastanesine giden Başkan Sarıcaoğlu hastanede bulunan bayanların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayıp orada bulunan bayanlara karanfil verdi.
Köksal ÖNER

IMG_5586 IMG_5659 IMG_5702

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ