Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKANLARDAN BAFRA’YA ÇOCUK PARKLARI

BAŞKANLARDAN BAFRA’YA ÇOCUK PARKLARI

BAŞKANLARDAN BAFRA’YA ÇOCUK PARKLARI

Bafra 4 çocuk oyun parkına daha kavuşuyor.

 

Bafra Belediyesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin birlikte yaptığı çalışma ile Gaziosmanpaşa, Kemalpaşa ve İsmetpaşa Mahallelerimizde ki çocuk oyun parklarının yapımı devam ediyor.

 

Parklarda yapılan çalışmaları Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yerinde inceldi. Parkların yer tahsisleri Bafra Belediyesi tarafından yapıldı. Ayrıca parklarda ki zemin iyileştirme, kaldırım hizmetleri ile ağaçlandırma ve bitkilendirme çalışmaları da Bafra Belediyesi tarafından yapılıyor.

 

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen başkan Şahin şunları söyledi: “Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliği içinde çocuklarımıza yönelik parklar yapmaktayız. Yapılan bu çalışmaları tamamlayıp baharla beraber geleceğimizi teslim edeceğimiz çocuklarımızın buralarda oynamasını ve eğlenmesini istiyoruz. Çocuk oyun parkları kurma kapsamında yeni mahalle olan köylerimizle beraber 2 yıl içinde ilçemize 32 çocuk oyun parkı kazandırmış oluyoruz. Bu parkların Bafra’mıza ve mahallelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu çalışmaların yanında ilçemizin çeşitli bölgelerinde asfalt yama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Baharla beraber bu çalışmalarımız çok daha fazla yoğunlaşacaktır.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ