Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

“1989 RUHUYLA” KOREOGRAFİSİNE ANLAMLI ÖDÜL

“1989 RUHUYLA” KOREOGRAFİSİNE ANLAMLI ÖDÜL
Samsunspor’un sevdalısı ve ayrıca Koreografi öncüsü Avukat Engin Sever, Samsunspor’ un 19 Mayıs stadyumunda oynadığı müsabakalar öncesi Koreografileri gösterilerine her geçen gün yenisini ekliyor. Bu nedenle Kırmızı-beyaz-siyahlı ekibe gönül veren derneklerinden Şirinler, Söğütlü bahçeliler, Şehzadeler ve Şanlı Kale Forze Şimşekler’ den oluşan taraftar gruplarına teşekkür ediyorum “dedi.
TOPLADIĞIMIZ PARA İLE KARŞILIYORUZ
Türkiye Futbol Adamları Derneği Samsun Şube Başkanı Gültekin Kullukçu ve Basın Halkla ilişkiler sorumlusu Ali Gürler tarafından 1461 Trabzonspor maçı öncesi Samsunspor’un sevdalısı ve ayrıca Koreografi öncüsü Avukat. Engin Sever’ i maraton tribününde onurlandırdı Organize ettiği Koreografilerle yerel ve Ulusal Medya’da geniş yer aldığını belirten Samsunspor’un sevdalısı ve ayrıca Avukat Sever ,”Koreografileri yaptıkça farklı fikirler ortaya çıkarıyor, yapılan koreografilerin tamamı ile kendi ürünlerimizdir. Koreografilerin maliyetini taraftarlarımızdan topladığımız para ile karşılıyoruz. Bunu yapmakta ki tek düşüncem organizasyonun tamamı ile taraftarların ürünü olmasıdır. Yapılan olağanüstü Koreografiler sonrasında  Kulüp başkanı ve yöneticilerden olumlu tepkiler aldık. Her organizasyon sonrasında gerek kulübün resmi sitesinden gerekse yerel ve ulusal basın aracılığı ile teşekkürlerimi iletiyorum ”diye konuştu.
OLUMLU YÖNDE TEPKİ ALIYORUZ
Maraton tribünlerinde yaptıkları gösterilerde zaman zaman sıkıntılar yaşadıklarını dile getiren Samsunspor’un  sevdalısı ve ayrıca Kareografi  öncüsü Avukat. Sever, “Koreografilerde zaman zaman sıkıntılar yaşıyoruz. Koreografi sırasında buna müdahale etme gibi bir şansımız olmuyor. Karşı tribünlerden resim çekip gönderiyorlar. Tepkilerle olumlu yönde olduktan sonra koreografimiz tamamlanmış oluyor. Biz bu işi tüm Samsunspor taraftarları adına yapıyoruz. Herkesin adına gururlanıyoruz. Koreografi bütün Samsunspor taraftarlarının adına yapılıyor. Ulusal Medya’da bu organizasyon için Samsunspor denildiğinde tüm taraftarlarımızın gururlanması gerekiyor.Futbolun olduğu her yerde olumsuz fikirler üretenler var. Biz artık bunları bir şekilde aştık. Bunların dışında kartonları toplamak üzere Stada gittiğimizde halen daha koltuklarda açılmamış kartonları bulduk. Arkadaşlarımız bunları neden kullanmaz, açmaz bunu anlamış değilim.Farklı Koreografiler ortaya çıkartmak için sürekli olarak araştırma yaptıklarına dikkat çeken Sever, “Şarkıları aynı kulakla, filmleri aynı gözle izliyoruz. Bundan sonraki Koreografiyi farklı bir şekilde düzenlemeyi düşünüyoruz. Birbirinden bağımsız iki ayrı desenli koreografi düşüncem var. Başka fikirleri olan arkadaşlarımız varsa onlara da kapımız açıktır ”dedi.
Köksal ÖNER
IMG_4525 (1)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ