Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MERHUM HASBİ MENTEŞOĞLU KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI

MERHUM HASBİ MENTEŞOĞLU KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI
Hayata gözlerini 27 -2-2002 yılında yuman Samsunspor’ un “Hasbi Ağa” lakaplı” efsane başkanı merhuımHasbi Menteşoğlu, ölümünün 14. Yılında Çarşamba Göğceli Mezarlığ’ ndaki kabri başında düzenlenen anma töreninde dualarla anıldı.
Yapılan duanın ardından 1972-73 sezonunda Samsunspor’un başkanlığını yapan Bülent Semizoğlu’nun yanı sıra eski saha komserlerinden Serdar Demiraslan ve Çarşambaspor eski yöneticisi Şeref Özcan’ ın mezarı ziyaret edildi.
SAMSUNSPPOR’ UN O DÖNEMDE BİR İMAJI VARDI.
Samsunspor eski Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç,“ Merhum Hasbi ağadan çok iyi bir takım almıştım. Samsunspor’ a yaptıkları unutulmaz. Samsunsppor’ un o dönemde bir imajı vardı. ve hala o imaj devam ediyor” dedi.
HER ZAMAN SAYGIYLA ANACAĞI ÖNEMLİ BİR KİŞİLİKTİR
Futbol Adamları Derneği Başkanı Gültekin Kullukçu Gültekin Kullukçu, Menteşoğlu’ un anısına şunları söyledi; “ Öncelikle Futbolumuza hizmet etmiş bu tür isimlerle onur ve gurur duyduğumuzu ifade etmek itiyorum. Menteşoğlu o dönemde futbolun gönlüne taht kurdu. O tüm Samsunsporluların her zaman saygıyla anacağı önemli bir kişiliktir” İşte bu değerleri yaşata bilmek anısına” isimlerini taşıyan tesisler, paneller, hatırlanmalar” onlar için ölümle bitmeyen yaşam olur”
Samsunspor eski başkanlardan Hakkı Tomaç, Futbol Adamları Derneği Başkanı Gültekin Kullukçu,Türkiye Futbol Federasyonu  Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven,  Çarşambaspor kulüp aşkanı Hasan Gümüş, Çarşambaspor Sportif Direktörü Birol Berkem, Samsunspor Kulüp Müdürü Metin Kocer, Türkiye Futbol Aadamları Derneşi Samsun Şubesi Halkla İlişkiler Soruölusu Ali Gürler, Çarşambaspor’ un çeşitli branşlardaki alt yapı futbolcuları, antrenörleri katıldı.
Köksal ÖNER
IMG_7573 IMG_7581 IMG_7600
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ