Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

CANİK GENÇLİK MECLİSİ TOPLANDI

CANİK GENÇLİK MECLİSİ TOPLANDI

Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri, çalışmaları değerlendirmek üzere toplandı. Toplantıda, gençlerin ihtiyaçlarına uygun projelerin hayata geçirilmesi konusunda fikir birliğine varıldı.

Canik Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin toplantısı Genel Sekreter Reşat Kılınçarslan koordinesinde ve Eş Başkan Mehmet Akif Çıplak başkanlığında yapıldı. Meclis üyelerinin Gençlik Meclisi çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduğu toplantıda aylık çalışma planı ve planın hayata nasıl geçirileceği konusunda kararlar alındı.

‘ŞEHİR YÖNETİMİNE KATILMALILAR’
Canik Kent Konseyi Genel Sekreteri Reşat Kılınçarslan, “Gençlerin şehir yönetiminde karar alma mekanizmalarına katılmaları, gençlik ve kentle ilgili sorunların çözümünde aktif rol almaları, kentsel kimlik ve aidiyet bilincini geliştirmeleri, şehirde yaşayan gençlerin ihtiyaçlarına uygun projeleri hayata geçirmeleri, Gençlik Meclisimizin en önemli hedefidir” dedi.

‘KAPIMIZ FİKİRLERE AÇIK’
Gençlik Meclisi Eş Başkanı Mehmet Akif Çıplak da, “Gençler olarak hedefimiz, topluma öncülük edecek, inancımızı, kültürümüzü ve değerlerimizi geleceğe taşımaktır. Amacımız insanların hayatlarında fark yaratmak. Bizlerle fikir alışverişinde bulunup projeler yapmak isteyen tüm arkadaşlarımıza kapılarımız sonuna kadar açıktır” diye konuştu.
Köksal ÖNER

IMG_7515 IMG_7516

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ