Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BÜYÜK BAŞARI

BÜYÜK BAŞARI

 SAMSUN TOHM JUDO SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI
Alanya da 5-7 Ocak 2016 tarihlerinde yapılan,  Ümitler Türkiye Judo Türkiye Şampiyonasında Samsun TOHM sporcuları, erkekler kategorisinde, toplam 8 sikletin dördünde final müsabakasına çıkarak birinci olurken, ikincilik ve üçüncülük madalyaları ile birlikte on madalya elde ederek şampiyonaya damga vurdular.
 
BİZLERİ SON DERECE MUTLU ETTİ
TOHM Teknik Direktörü, Sabahattin Zayimoğlu yaptığı açıklamada; ‘’TOHM’a aldığımız sporcularımızın, merkezimize geldiği performansla TOHM sonrası ulaştıkları performans arasındaki gelişmeyi görmek bizleri son derece mutlu etti. Aslında, TOHM kuruluş amaçları doğrultusunda Türkiye şampiyonasındaki bu önemli çıkış, bizim için hedeflenen başarı değildir. Ama sporcularımızın seviyelerini görüp tartmak adına bir göstergedir ”dedi.

ZAYİMOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ
TOHM Teknik Direktörü, Sabahattin Zayimoğlu,”TOHM Projesine desteklerini esirgemeyen, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın, Akif Çağatay Kılıç’a Spor Genel Müdürü, Sayın Mehmet Baykan’a, Judo Federasyon Başkanımız Fatih Uysal’a ve tüm emeği geçenlere, Olimpiyata giden yolda TOHM gibi önemli bir projeyi Türk sporuna kazandırdıkları için ayrıca teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ