Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ZİHNİ ŞAHİN “YOL ÇALIŞMALARI İÇİN HAVALARIN ISINMASINI BEKLİYORUZ”

ZİHNİ ŞAHİN “YOL ÇALIŞMALARI İÇİN HAVALARIN ISINMASINI BEKLİYORUZ”

Son yılların en yoğun kar yağışının görüldüğü Bafra’da yağan kar nedeniyle yollar köstebek yuvasına dönerken, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ‘havaların ısınmasıyla birlikte Bafra’nın cadde ve sokakları asfaltlanarak modern hale getirilecek’ dedi.

KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bafra Belediyesi, Bafra’yı modern hale getirebilmek için kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bozulan yollara da geçici olarak ‘yama ve onarım’ lar devam ediyor. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, kar yağışından ziyade yolların doğalgaz çalışmalarından dolayı da zarar gördüğünü, buna bir de kar yağışı eklenince yollar gerçekten yürünemez hale geldi diye konuştu.

Bu kar yağışının Allah c.c’ nin bir lütfu olduğunu, doğalgaz çalışmalarının da yapılmasının gerektiğini savunarak, “Hiç kimse endişelenmesin Bafra’yı modern hale getireceğiz. Ancak malumunuz olduğu üzere mevcut yollarımız doğalgaz çalışmalarından ve kar yağışından dolayı bozuldu. Bozulan yolları şimdilik yama yaparak geçiştiriyoruz. Zira kar suyu asfaltı resmen ‘delik deşik’ ediyor. Buna ne yapabiliriz ki?

Biz şu an İlçemizin muhtelif yerlerinde bulunan kaldırım çalışmalarına ağırlık verdik. Havalar ısındığında kimsenin endişesi olmasın, Belediye ekiplerimiz süratle bozulan yolların tamamını asfalt yapacak. Kaldırım ve asfalt çalışmaları tamamlandığında Bafra’mız daha modern olacak. Amacımız modern bir Bafra’yı saygıdeğer hemşehrilerimize sunmaktır” şeklinde mesaj verdi.

 

KAR YAĞIŞI TÜM İLÇELERİ ETKİLEDİ

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, kar yağışının sadece Bafra’yı değil tüm ilçelerimizi de etkilediğini hatırlatarak, “Hangi Belediye bu şartlarda, bu hava şartlarında ne yapabilir ki? Biz sadece bozulan yolların tamiratını yapıyoruz, yani yama yapıyoruz. Tabii ki bu geçici, bizim gibi diğer ilçeler de kar yağışından dolayı aynı sıkıntıyı yaşadı. Allah c.c hepsinin ve hepimizin yardımcısı olsun. Havalar ısınmaya başladığında ilçemizde hizmet atağını başlatacağız” dedi.

İbrahim ALAÇAMLI

11062126_712696685525994_5537750061779339542_o 11148211_712696688859327_1138299834572580196_o

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ