Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA’DA 100 KİŞİ KARDA DÜŞÜP HASTANELİK OLDU

BAFRA’DA 100 KİŞİ KARDA DÜŞÜP HASTANELİK OLDU

Bafra’ya son yılların en büyük kar’ı yağdı. Bafra adeta ‘buz pistine’ döndü. Bafra’da hayat adeta felç olurken, kar ve buzda kayıp kolunu, bacağını kıranlar hastanelere yetiştirildi.

Buna bir de kırık, çıkık, ezilme eklenince ambulanslar adeta Bafra’da cirit attı. Bafra’da hastanelerdeki acil ve ortopedi polikliniği ise tam kadro, yoğun mesai yapmak zorunda kaldı.

 

BAŞHEKİM MEHMET KILINÇ AÇIKLAMA YAPTI

Bafra Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Kılınç, “Bafra Devlet Hastanemize kar yağışından dolayı yaklaşık 100’e yakın vatandaşımız kar’da düşme sebebiyle müracaat etti. Bunların bir çoğunu tedavi ederek, taburcu ettik. Biz Bafra Devlet Hastanesi olarak, halkımızın sağlığı için görevimizin başındayız” dedi.

 

BAFRA DEVLET HASTANESİ HAZIR KITA BEKLİYOR

Bafra Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Kılınç,  olası kar yağışlarına hastane olarak her türlü sağlık problemleri karşısında hazır olduklarını da ifade etti.

Kılınç, “bu kara kış aylarında meydana gelebilecek her türlü kaza, kırılma, çıkık, ezilme gibi sağlık problemleri ile mücadele edecek ekibe sahibiz. Şu an için hiçbir problem ile karşı karşıya kalmadık” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ