Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ORHAN KIRCALI “BAFRA-19 MAYIS YOLU IŞIL IŞIL OLACAK”

ORHAN KIRCALI “BAFRA-19 MAYIS YOLU IŞIL IŞIL OLACAK”

AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı’nın gayretleriyle 19 Mayıs-Bafra Karayolunda aydınlatma çalışmalarının startı verildi.

1 Kasım seçimleri öncesi ve sonrası 19 Mayıs-Bafra Karayolunun aydınlatılması için büyük çaba sarf edeceğinin sözünü veren Mv. Orhan Kırcalı, sözünün eri çıktı. Orhan Kırcalı, Bafra Karayolunun aydınlatılması için startın verildiğini söyledi. Vekilimiz Orhan Kırcalı, bunun öncesinde yaptığı ikili görüşmeler ve iş takibi sonunda Karayolunda aydınlatma çalışmaları başladı.

 

KIRCALI ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, beraberinde Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle beraber başlatılan çalışmaların ilk gününde çalışmaları bizzat yerinde tetkik ederek ilgililerden konu hakkında bilgi aldı.

 

Kırcalı, “19 Mayıs-Bafra arası karayolu aydınlatılması konusu bizim nasırlaşmış problemlerimizden biriydi. Bundan bilhassa Bafralı hemşehrilerimiz çok rahatsızdı, haklıydılar da. Bizler de hemşehrilerimizin sesine kulak vererek,  konuyla yakından ilgilendik. Her aşamasını bizzat kendim takip ettim. Başardık da. Şimdi güzel bir çalışma başladı. Yaklaşık 12 Km’lik bir aydınlatma çalışması yapılacak ve 400 civarında direk dikilecek. Çalışmalar inşallah en geç süratle 2 ay içinde tamamlanacak” dedi.

 

BAFRALILARDAN KIRCALIYA TEŞEKKÜR

Bafra, Alaçam ve Yakakentli hemşehrilerimizde aydınlatma çalışmalarının yapılacağını öğrendiklerinde oldukça sevindiler. Halkımız “Vekilimiz, hemşehrimiz Orhan Kırcalı bey’e çok teşekkür ediyoruz. Bu konuda muzdariptik. Önemli bir konuydu. 19 Mayıs’tan sonra Bafra’ya ay ışığı ile geliyorduk. İnşallah söylenildiği gibi 2 ay içerisinde biter de, bu güzergahtan aydınlatılmış bir şekilde geçeriz” dediler.

 DSC_0195 DSC_0197 DSC_0198 DSC_0213

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ