Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TÜRKOĞLU “SAMSUN’DA YEDAŞ, YEPAŞ GİBİ BİR KAÇ ŞİRKET OLSA”

TÜRKOĞLU “SAMSUN’DA YEDAŞ, YEPAŞ GİBİ BİR KAÇ ŞİRKET OLSA”

YEDAŞ A.Ş’nin ana sponsorluğunda Anemon Otel’de Samsun Kent Medya Organizasyonu tarafından düzenlenen ‘2015 Yılı Samsun’un Enleri’ ödül töreni düzenlendi.

YEDAŞ A.Ş Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ise, “Yönetim Modelimiz gereği, toplam kalite yönetim modeli ile yönetiliyor olmak, yarış zorunluluğunu getiriyor. Bizim yönetim modelimiz rol model, bir liderlik yönetim modelidir. Bu şehirde birkaç tane YEDAŞ, YEPAŞ gibi şirket olursa, tüm sektörler çok net bir şekilde paydaşlarıyla birlikte daha kalıcı ve daimi ilişkiler kurarlar. Bu anketin birincisinde sponsor olduk. İnşallah ikinciside de oluruz.’ Ama Ünal Yavuz ve Haydar Öztürk’ten daha farklı projeler de bekliyoruz” diye konuştu.

 

VALİ ŞAHİN “ÇOK ETKİLENDİM”

Törende konuşan Samsun Valisi İbrahim Şahin, “Bu programı Samsun kamuoyunda duyduğumda, çok etkilenmiştim. Hem hoşuma gitti hem de Samsun’da medyanın önemsediğim, mutlak surette sosyal medyada basın mensuplarıyla bir açılım yapılmasını gerektiğini söylediğim bir ortamın üzerinden bir sene geçti ve bugün böyle bir kalabalığın olması, beni sevindiriyor. Bu anket oylaması İstanbul’da, Ankara’da konuşulmaya başladı. Bu tarz programları sürdürmemiz gerekiyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ