Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Tüm Ferah Bebekler İçin

Tüm Ferah Bebekler İçin

10 – 15 OCAK 2015 Tarihlerinde ve 10:00 – 17:00 saatleri aralığında Tüm Duyarlı Vatandaşlarımızı Kan ve Donör Bağışı için Bafra Gençlik Merkezi’ne Bekliyoruz.

Bafra’da başlatılan Ferah bebek kampanyası tüm Türkiye geneline yayıldı. Tüm Ferah bebekler için ellerinizi uzatmayı unutmayınız…

Bafra LÖSEMİ ile mücadele grubu ve Bafra Kızılay Şubesi ile başlatılan kampanya hakkında Bafra İlçe Sağlık Müdürü Dr.Aytaç Akın tüm Türkiye’ye çağrıda bulunurken sözlerine şunları ekledi: Bafralı küçük yaştaki çocuklarımızdan lösemi hastası olanlar için ilçemiz genelinde gösterilen çaba takdire şayandır. Kronik hastalığı olmayan erişkin kişilerden alınması planlanan kan ve kan örneği için yer temini yapılmıştır. Bafra Kaymakamı Sn. Halis Arslan ve Bafra Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Hatipoğlu tarafından özellikle desteklenen proje Gençlik Merkezi Binası giriş katında yapılacaktır.

Samsun Kızılay Kan Merkezinin açacağı standlarda 11 -15 Ocak tarihleri arasında (beş gün) 10.00 – 18.00 saatleri arasında çocuklarımız için kan ve kan örneği bağışı yapılması için onaylar alınmıştır. Bafra Genç İş Adamları Derneği, Bafra Lösemi ile Mücadele Grubu, Bafra Belediyesi çalışanlarına duyalı davranışları için teşekkürlerimi sunarız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ